Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
15 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 5,9 km/h
opady: 0,0 mm

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, Gręboszów 143, 33-260 Gręboszów:

1.

Anna Angelika Łoboda, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Wola Gręboszowska - Przewodniczący

2.

Halina Teresa Kowynia, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Gręboszów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Jan Stanisław Kozieja, zgłoszony przez KWW NASZA WSPÓLNA MAŁOPOLSKA, zam. Zapasternicze - Członek

4.

Piotr Artur Loraj, zgłoszony przez KW POLEXIT, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

5.

Mariusz Stanisław Misterka, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Ujście Jezuickie - Członek

6.

Małgorzata Anna Suchan, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

7.

Kazimierz Wcisło, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biskupice - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Budynek Remizy OSP w Borusowej, Borusowa 13, 33-260 Gręboszów:

1.

Ryszard Stanisław Smoła, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Borusowa - Przewodniczący

2.

Agnieszka Barbara Zawada, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Hubenice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Józef Piotr Dąbroś, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Borusowa - Członek

4.

Justyna Maria Janiga, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Mędrzechów - Członek

5.

Katarzyna Barbara Szostak-Wójtowicz, zgłoszona przez KW POLEXIT, zam. Kozłów - Członek

6.

Andrzej Sylwester Witek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

7.

Agata Stanisława Wójcik, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Brnik - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Budynek Remizy OSP w Żelichowie, Żelichów 7, 33-260 Gręboszów:

1.

Franciszek Seruś, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wola Żelichowska - Przewodniczący

2.

Monika Dymon, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Żelichów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marcelina Natalia Dąbroś, zgłoszona przez KWW WSPÓLNA DROGA, zam. Niwki - Członek

4.

Danuta Dudek, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Żelichów - Członek

5.

Oliwia Helena Garbarz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Swarzów - Członek

6.

Paweł Piotr Kaczówka, zgłoszony przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Kuzie - Członek

7.

Teresa Felicja Sierak, zgłoszona przez KWW NASZA WSPÓLNA MAŁOPOLSKA, zam. Żelichów - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Gabinet Rehabilitacji w Ujściu Jezuickim, Ujście Jezuickie 95, 33-260 Gręboszów:

1.

Bożena Landowska, zgłoszona przez KWW NASZA WSPÓLNA MAŁOPOLSKA, zam. Biskupice - Przewodniczący

2.

Sylwia Gancarz, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lubiczko - Zastępca Przewodniczącego

3.

Joanna Kozaka, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Samocice - Członek

4.

Katarzyna Karolina Madura-Piekielniak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

5.

Renata Soja, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

6.

Oliwia Anna Surowiec, zgłoszona przez KWW ANDRZEJA GIZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE, zam. Okręg - Członek

7.

Małgorzata Wcisło, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Okręg - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica Wiejska w Woli Żelichowskiej, Wola Żelichowska 1, 33-260 Gręboszów:

1.

Bernadetta Małgorzata Więcek, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Przewodniczący

2.

Anna Maria Płachta, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Podlipie - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Adamczyk, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Gręboszów - Członek

4.

Eugeniusz Bułat, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Wola Żelichowska - Członek

5.

Dorota Barbara Gawron, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Żabno - Członek

6.

Adrian Jerzy Kądzielawa, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrówki Breńskie - Członek

7.

Beata Helena Rogala, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Tonia - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Budynek Remizy OSP w Woli Gręboszowskiej, Wola Gręboszowska 13, 33-260 Gręboszów:

1.

Zbigniew Mieczysław Dymon, zgłoszony przez KWW ANDRZEJA GIZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE, zam. Wola Żelichowska - Przewodniczący

2.

Mieczysław Jan Mamulski, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Bieniaszowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Anna Mazur, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Hubenice - Członek

4.

Nadia Meguellati, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

5.

Daria Miriam Pyrcz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

6.

Ewelina Monika Skrzypek, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Wola Gręboszowska - Członek

7.

Aneta Agnieszka Witek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wola Gręboszowska - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Budynek b. szkoły podstawowej, Hubenice 2, 33-260 Gręboszów:

1.

Anna Maria Pawlina, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kozłów - Przewodniczący

2.

Anna Gryszówka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Podlipie - Zastępca Przewodniczącego

3.

Angelika Paulina Banaś, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Bolesław - Członek

4.

Dorota Agnieszka Gubernat-Mikos, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

5.

Krystian Jan Koziara, zgłoszony przez KWW WSPÓLNA DROGA, zam. Wola Gręboszowska - Członek

6.

Agnieszka Maria Miłoś, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Podlipie - Członek

7.

Małgorzata Agnieszka Nytko, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.03.2024 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, Gręboszów 143, 33-260 Gręboszów: 1. Anna Angelika Łoboda, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Wola Gręboszowska - Przewodniczący 2. Halina Teresa Kowynia, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Gręboszów - Zastępca Przewodniczącego 3. Jan Stanisław Kozieja, zgłoszony przez KWW NASZA WSPÓLNA MAŁOPOLSKA, zam. Zapasternicze - Członek 4. Piotr Artur Loraj, zgłoszony przez KW POLEXIT, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 5. Mariusz Stanisław Misterka, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Ujście Jezuickie - Członek 6. Małgorzata Anna Suchan, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 7. Kazimierz Wcisło, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biskupice - Członek   Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Budynek Remizy OSP w Borusowej, Borusowa 13, 33-260 Gręboszów: 1. Ryszard Stanisław Smoła, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Borusowa - Przewodniczący 2. Agnieszka Barbara Zawada, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Hubenice - Zastępca Przewodniczącego 3. Józef Piotr Dąbroś, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Borusowa - Członek 4. Justyna Maria Janiga, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Mędrzechów - Członek 5. Katarzyna Barbara Szostak-Wójtowicz, zgłoszona przez KW POLEXIT, zam. Kozłów - Członek 6. Andrzej Sylwester Witek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 7. Agata Stanisława Wójcik, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Brnik - Członek   Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Budynek Remizy OSP w Żelichowie, Żelichów 7, 33-260 Gręboszów: 1. Franciszek Seruś, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wola Żelichowska - Przewodniczący 2. Monika Dymon, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Żelichów - Zastępca Przewodniczącego 3. Marcelina Natalia Dąbroś, zgłoszona przez KWW WSPÓLNA DROGA, zam. Niwki - Członek 4. Danuta Dudek, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Żelichów - Członek 5. Oliwia Helena Garbarz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Swarzów - Członek 6. Paweł Piotr Kaczówka, zgłoszony przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Kuzie - Członek 7. Teresa Felicja Sierak, zgłoszona przez KWW NASZA WSPÓLNA MAŁOPOLSKA, zam. Żelichów - Członek   Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Gabinet Rehabilitacji w Ujściu Jezuickim, Ujście Jezuickie 95, 33-260 Gręboszów: 1. Bożena Landowska, zgłoszona przez KWW NASZA WSPÓLNA MAŁOPOLSKA, zam. Biskupice - Przewodniczący 2. Sylwia Gancarz, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lubiczko - Zastępca Przewodniczącego 3. Joanna Kozaka, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Samocice - Członek 4. Katarzyna Karolina Madura-Piekielniak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 5. Renata Soja, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 6. Oliwia Anna Surowiec, zgłoszona przez KWW ANDRZEJA GIZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE, zam. Okręg - Członek 7. Małgorzata Wcisło, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Okręg - Członek   Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica Wiejska w Woli Żelichowskiej, Wola Żelichowska 1, 33-260 Gręboszów: 1. Bernadetta Małgorzata Więcek, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Przewodniczący 2. Anna Maria Płachta, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Podlipie - Zastępca Przewodniczącego 3. Anna Adamczyk, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Gręboszów - Członek 4. Eugeniusz Bułat, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Wola Żelichowska - Członek 5. Dorota Barbara Gawron, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Żabno - Członek 6. Adrian Jerzy Kądzielawa, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrówki Breńskie - Członek 7. Beata Helena Rogala, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Tonia - Członek   Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Budynek Remizy OSP w Woli Gręboszowskiej, Wola Gręboszowska 13, 33-260 Gręboszów: 1. Zbigniew Mieczysław Dymon, zgłoszony przez KWW ANDRZEJA GIZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE, zam. Wola Żelichowska - Przewodniczący 2. Mieczysław Jan Mamulski, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Bieniaszowice - Zastępca Przewodniczącego 3. Aleksandra Anna Mazur, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Hubenice - Członek 4. Nadia Meguellati, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 5. Daria Miriam Pyrcz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 6. Ewelina Monika Skrzypek, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Wola Gręboszowska - Członek 7. Aneta Agnieszka Witek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wola Gręboszowska - Członek   Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Budynek b. szkoły podstawowej, Hubenice 2, 33-260 Gręboszów: 1. Anna Maria Pawlina, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kozłów - Przewodniczący 2. Anna Gryszówka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Podlipie - Zastępca Przewodniczącego 3. Angelika Paulina Banaś, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Bolesław - Członek 4. Dorota Agnieszka Gubernat-Mikos, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek 5. Krystian Jan Koziara, zgłoszony przez KWW WSPÓLNA DROGA, zam. Wola Gręboszowska - Członek 6. Agnieszka Maria Miłoś, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Podlipie - Członek 7. Małgorzata Agnieszka Nytko, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Dąbrowa Tarnowska - Członek         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.03.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe