Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Informacja o sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu w wyborach do Parlamentu Europejskiego

* głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając znak "X" (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego kandydata z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do uzyskania mandatu.

 

Przyczyną nieważności głosu jest:

* postawienie znaku "X" w kratkach obok nazwisk kandydatów umieszczonych na więcej niż jednej liście,

* niepostawienie znaku "X" w żadnej kratce,

* postawienie znaku "X" w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata z listy unieważnionej przez okręgową komisję wyborczą.

NIEWAŻNE SĄ KARTY DO GŁOSOWANIA INNE NIŻ URZĘDOWO USTALONE LUB NIEOPATRZONE PIECZĘCIĄ OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/04kwiecien/Wybory PE/Informacja o sposobie glosowania_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.05.2019 r.

* głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając znak "X" (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego kandydata z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do uzyskania mandatu.   Przyczyną nieważności głosu jest: * postawienie znaku "X" w kratkach obok nazwisk kandydatów umieszczonych na więcej niż jednej liście, * niepostawienie znaku "X" w żadnej kratce, * postawienie znaku "X" w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata z listy unieważnionej przez okręgową komisję wyborczą. NIEWAŻNE SĄ KARTY DO GŁOSOWANIA INNE NIŻ URZĘDOWO USTALONE LUB NIEOPATRZONE PIECZĘCIĄ OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ.         Pliki do pobrania Pobierz plik Informacja o sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu w wyborach do Parlamentu Europejskiego           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.05.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe