Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
poniedziałek
8 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 13,8 km/h
opady: 0,0 mm

IV edycja Złotej Rakietki Małopolski tuż tuż! Termin zgłoszeń upływa 31 października

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów oraz ich zastępców, a także Radnych Sejmiku Województwa, Radnych Powiatów i Radnych Gmin z terenu województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego do wzięcia czynnego udziału w IV edycji Turnieju Tenisa Stołowego Samorządowców i Parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”.

Turniej odbędzie się 16 listopada 2024 r. na Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie i rozegrany zostanie w trzech kategoriach głównych: LEADER, RADNI i OPEN KOBIET. Przewiduje się również dodatkową kategorię: GOŚCIE.

Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są przesłanie wypełnionej karty zgłoszeń w terminie do dnia 31 października 2024 r. na adres e-mail: sspd2011@interia.pl (skan lub zdjęcie) lub faxem na nr 14/642-22-29.

Liczba uczestników Turnieju jest ograniczona. O udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin zawierający szczegółowe informacje na temat Turnieju wraz z kartą zgłoszeń do pobrania ze strony internetowej Powiatu Dąbrowskiego: https://powiatdabrowski.pl

Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego w ramach realizacji zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice.

Plakat patronat Wicemarszałka Złota Rakieta

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.10.2024 r.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów oraz ich zastępców, a także Radnych Sejmiku Województwa, Radnych Powiatów i Radnych Gmin z terenu województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego do wzięcia czynnego udziału w IV edycji Turnieju Tenisa Stołowego Samorządowców i Parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”. Turniej odbędzie się 16 listopada 2024 r. na Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie i rozegrany zostanie w trzech kategoriach głównych: LEADER, RADNI i OPEN KOBIET. Przewiduje się również dodatkową kategorię: GOŚCIE. Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są przesłanie wypełnionej karty zgłoszeń w terminie do dnia 31 października 2024 r. na adres e-mail: sspd2011@interia.pl (skan lub zdjęcie) lub faxem na nr 14/642-22-29. Liczba uczestników Turnieju jest ograniczona. O udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Regulamin zawierający szczegółowe informacje na temat Turnieju wraz z kartą zgłoszeń do pobrania ze strony internetowej Powiatu Dąbrowskiego: https://powiatdabrowski.pl Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego w ramach realizacji zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin IV Turnieju Tenisa Stołowego Złota Rakietka Małopolski           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.10.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe