Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
4 lutego
temperatura: 2°C
wiatr: 22,1 km/h
opady: 0,1 mm

KGW Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na czwarte warsztaty kulinarne

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na czwarte warsztaty kulinarne

W ramach warsztatów kulinarnych osoby zakwalifikowane do projektu będą przygotowywały potrawy przy współpracy z kucharzem.

Warsztaty kulinarne odbędą się 26 września 2019 r. (czwartek) w godzinach od 17:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim.

Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/08sierpien/Kolo Gospodyn Wiejskich Ujscie Jezuickie/8 warsztaty gotowanie4_1.jpg

 

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na czwarte warsztaty kulinarne W ramach warsztatów kulinarnych osoby zakwalifikowane do projektu będą przygotowywały potrawy przy współpracy z kucharzem. Warsztaty kulinarne odbędą się 26 września 2019 r. (czwartek) w godzinach od 17:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim. Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.      
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe