Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

KGW Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na pierwsze warsztaty kulinarne

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału  w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na pierwsze warsztaty kulinarne

 W ramach warsztatów kulinarnych osoby zakwalifikowane do projektu będą przygotowywały potrawy przy współpracy z kucharzem.

  Warsztaty kulinarne odbędą się 30 sierpnia 2019 r. (piątek) w godzinach od 17:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim.

  Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/08sierpien/Kolo Gospodyn Wiejskich Ujscie Jezuickie/5. warsztaty gotowanie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.08.2019 r.

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału  w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na pierwsze warsztaty kulinarne  W ramach warsztatów kulinarnych osoby zakwalifikowane do projektu będą przygotowywały potrawy przy współpracy z kucharzem.   Warsztaty kulinarne odbędą się 30 sierpnia 2019 r. (piątek) w godzinach od 17:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim.   Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.                   Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.08.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe