Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
8 grudnia
temperatura: -2°C
wiatr: 17,6 km/h
opady: 0,0 mm

KOLĘDOWE OSTATKI W CENTRUM KULTURY

Na zakończenie okresu Bożonarodzeniowego w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbył się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkółki gry na instrumentach muzycznych. Był on jednocześnie zwieńczeniem kolejnego etapu muzycznej edukacji dzieci i młodzieży kształcącej się w placówce. Tym samym w piątkowe popołudnie 30 stycznia br. uczestnicy mogli zaprezentować zdobyte umiejętności w pięknym repertuarze kolędowym. Młodzi muzycy zaprezentowali szereg wyjątkowych kolęd, pastorałek i piosenek związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia, śpiewając i jednocześnie akompaniując sobie na instrumencie klawiszowym. Wszystkie występy nagrodzone były gromkimi brawami publiczności, która bardzo chętnie angażowała się w wspólne kolędowanie.

W koncercie wzięli udział: Nikodem Sobota, Patryk Trela, Natalia Zawada, Karolina Dąbroś, Martyna Wojciechowska, Ewelina Surdel, Anna Dąbroś, Karolina Sarat, Ewelina Rumas, Wiktoria Woziwoda, Natalia Koziara, Łucja Przeworska, Klaudia Wielgus, Krzysztof Rumas, Nikola Wytrwał i Dawid Dymon.

Dzieci i młodzież biorąca udział w koncercie kolęd kształci się pod okiem Krzysztofa Romana, prowadzącego zajęcia muzyczne na pianinie, keyboardzie, akordeonie i trąbce. Każdy uczestnik, który zaprezentował w tym dniu swoje muzyczne talenty otrzymał słodki upominek od organizatora koncertu: Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.02.2015 r.

Na zakończenie okresu Bożonarodzeniowego w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbył się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkółki gry na instrumentach muzycznych. Był on jednocześnie zwieńczeniem kolejnego etapu muzycznej edukacji dzieci i młodzieży kształcącej się w placówce. Tym samym w piątkowe popołudnie 30 stycznia br. uczestnicy mogli zaprezentować zdobyte umiejętności w pięknym repertuarze kolędowym. Młodzi muzycy zaprezentowali szereg wyjątkowych kolęd, pastorałek i piosenek związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia, śpiewając i jednocześnie akompaniując sobie na instrumencie klawiszowym. Wszystkie występy nagrodzone były gromkimi brawami publiczności, która bardzo chętnie angażowała się w wspólne kolędowanie. W koncercie wzięli udział: Nikodem Sobota, Patryk Trela, Natalia Zawada, Karolina Dąbroś, Martyna Wojciechowska, Ewelina Surdel, Anna Dąbroś, Karolina Sarat, Ewelina Rumas, Wiktoria Woziwoda, Natalia Koziara, Łucja Przeworska, Klaudia Wielgus, Krzysztof Rumas, Nikola Wytrwał i Dawid Dymon. Dzieci i młodzież biorąca udział w koncercie kolęd kształci się pod okiem Krzysztofa Romana, prowadzącego zajęcia muzyczne na pianinie, keyboardzie, akordeonie i trąbce. Każdy uczestnik, który zaprezentował w tym dniu swoje muzyczne talenty otrzymał słodki upominek od organizatora koncertu: Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.   Zdjęcia z wydarzenia           Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.02.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe