Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
27 listopada
temperatura: 5°C
wiatr: 4,1 km/h
opady: 0,0 mm

Koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

W piątek, 24 stycznia br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbył się koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, w którym wystąpili uczniowie szkółki gry na instrumentach muzycznych. Wśród uczestników znaleźli się: Jaś Cabaj, Anna Sobota, Kacper i Karolina Dąbroś, Oliwia Dąbroś, Ewelina Dąbroś, Monika Zawada, Wiktoria Woziwoda, Paulina Trela, Kinga Rokita, Kamil Rokita, Patrycja Rokita oraz Anna Dąbroś i Ola Piątek. Publiczność, którą tworzyli w głównej mierze rodzice i znajomi młodych wykonawców nie szczędziła owacji i braw.

Tego typu koncerty są doskonałą okazją, by młodzi artyści mogli zaprezentować w szerszym gronie swoje muzyczne zdolności i zdobyte umiejętności. Jednocześnie są również podsumowaniem kolejnego etapu artystycznej edukacji w szkółce gry na instrumentach muzycznych działającej w GCKiCz.

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2020 r.

W piątek, 24 stycznia br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbył się koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, w którym wystąpili uczniowie szkółki gry na instrumentach muzycznych. Wśród uczestników znaleźli się: Jaś Cabaj, Anna Sobota, Kacper i Karolina Dąbroś, Oliwia Dąbroś, Ewelina Dąbroś, Monika Zawada, Wiktoria Woziwoda, Paulina Trela, Kinga Rokita, Kamil Rokita, Patrycja Rokita oraz Anna Dąbroś i Ola Piątek. Publiczność, którą tworzyli w głównej mierze rodzice i znajomi młodych wykonawców nie szczędziła owacji i braw. Tego typu koncerty są doskonałą okazją, by młodzi artyści mogli zaprezentować w szerszym gronie swoje muzyczne zdolności i zdobyte umiejętności. Jednocześnie są również podsumowaniem kolejnego etapu artystycznej edukacji w szkółce gry na instrumentach muzycznych działającej w GCKiCz.     Zdjęcia z wydarzenia           Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe