Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 12,3 km/h
opady: 0,0 mm

Koronawirus - zachowajmy ostrożność!

W związku z pojawieniem się kolejnych przypadków zachorowań na koronawirusa w Powiecie Dąbrowskim, Starosta Dąbrowski zwraca się do wszystkich mieszkańców Powiatu z prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na możliwość wystąpienia ewentualnych zagrożeń lub potencjalnych niebezpieczeństw. Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich, a zwłaszcza osób starszych i chorych należy przestrzegać reguł postępowania, które wciąż obowiązują. Należą do nich zwłaszcza właściwe mycie rąk oraz zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Niezwykle istotne jest unikanie bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, ewentualnie zachowanie odpowiedniej odległości.  

Osoby, u których występuje duszność, gorączka, kaszel, czyli objawy sugerujące możliwość zarażenia się niebezpiecznym wirusem proszone są o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej – tel. 603 767 937, lub z NFZ, tel. 800 190 590 (całodobowa infolinia).

Jednocześnie informujemy, iż wszelkie informacje i pytania odnośnie koronawirusa znajdują się w serwisie rządowym, pod poniższym linkiem: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Przypominamy także, że policjanci wspierając służby sanitarne będą sprawdzać, czy osoby przebywające w kwarantannie znajdują się we wskazanym miejscu oraz czy nie potrzebują pomocy. Dla ułatwienia służbom i osobom zainteresowanym została uruchomiona aplikacja „Kwarantanna domowa” dostępna na wszystkie urządzenia w systemie Android i IOS, szczegółowe informacje pod poniższym linkiem: http://dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Powiat Dąbrowski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.10.2020 r.

W związku z pojawieniem się kolejnych przypadków zachorowań na koronawirusa w Powiecie Dąbrowskim, Starosta Dąbrowski zwraca się do wszystkich mieszkańców Powiatu z prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na możliwość wystąpienia ewentualnych zagrożeń lub potencjalnych niebezpieczeństw. Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich, a zwłaszcza osób starszych i chorych należy przestrzegać reguł postępowania, które wciąż obowiązują. Należą do nich zwłaszcza właściwe mycie rąk oraz zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Niezwykle istotne jest unikanie bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, ewentualnie zachowanie odpowiedniej odległości.   Osoby, u których występuje duszność, gorączka, kaszel, czyli objawy sugerujące możliwość zarażenia się niebezpiecznym wirusem proszone są o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej – tel. 603 767 937, lub z NFZ, tel. 800 190 590 (całodobowa infolinia). Jednocześnie informujemy, iż wszelkie informacje i pytania odnośnie koronawirusa znajdują się w serwisie rządowym, pod poniższym linkiem: https://www.gov.pl/web/koronawirus Przypominamy także, że policjanci wspierając służby sanitarne będą sprawdzać, czy osoby przebywające w kwarantannie znajdują się we wskazanym miejscu oraz czy nie potrzebują pomocy. Dla ułatwienia służbom i osobom zainteresowanym została uruchomiona aplikacja „Kwarantanna domowa” dostępna na wszystkie urządzenia w systemie Android i IOS, szczegółowe informacje pod poniższym linkiem: http://dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl                               Opracowanie: Powiat Dąbrowski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.10.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe