Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 13,8 km/h
opady: 0,0 mm

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów w konkursie Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021 organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Zgłoszenia do konkursu można składać w dwóch kategoriach:

a) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników;

b) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie.

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać do 18 grudnia 2020 roku instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także same zainteresowane podmioty. Wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku - Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, natomiast wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Krakowie. Organizatorzy przyjmują wnioski mailowo, osobiście lub listownie.

Do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy nie mogą zostać zgłoszone podmioty, które we wcześniejszych edycjach zostały laureatami albo w poprzednich dwóch edycjach otrzymały nominację do Nagrody.

 

 

 

Malopolska Nagroda Rynku Pracy 2021

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.09.2020 r.

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zgłaszania kandydatów w konkursie Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021 organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Zgłoszenia do konkursu można składać w dwóch kategoriach: a) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników; b) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać do 18 grudnia 2020 roku instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także same zainteresowane podmioty. Wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku - Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, natomiast wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Krakowie. Organizatorzy przyjmują wnioski mailowo, osobiście lub listownie. Do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy nie mogą zostać zgłoszone podmioty, które we wcześniejszych edycjach zostały laureatami albo w poprzednich dwóch edycjach otrzymały nominację do Nagrody.   Pliki do pobrania Pobierz plik Ulotka.pdf Pobierz plik Wniosek_do_Malopo.doc Pobierz plik Wniosek_do_Malopo.pdf             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe