Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
poniedziałek
26 września
temperatura: 11°C
wiatr: 5,8 km/h
opady: 0,0 mm

Mapa żłobków i klubów dziecięcych

Informuję, że 25 lipca 2018 roku Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło na Portalu Informacyjno-Usługowym Emp@tia, pod adresem https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/mapa-zlobkow-i-klubow-dzieciecych, mapę żłobków mapę żłobków i klubów dziecięcych - narzędzie służące rodzicom dzieci w wieku do lat 3 do wyszukiwania najbliższych żłobków i klubów dziecięcych.

Na ww. mapie oprócz wskazania miejsca prowadzenia żłobka lub klubu dziecięcego pokazywane są również inne dane tej instytucji, w tym: dane kontaktowe żłobka/klubu dziecięcego, godziny otwarcia, wysokość opłat, informacje o udzielanych zniżkach, informacja czy żłobek/klub dziecięcy jest dostosowany do potrzeb dzieci niepełnosprawnych lub wymagających szczególnej opieki, liczba miejsc oraz liczba zapisanych dzieci.

Przekazanie rodzicom informacji o mapie żłobków i klubów dziecięcych nie tylko ułatwi im znalezienie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, ale również zwiększy ich czujność na żłobki i kluby dziecięce działające nielegalnie – bez wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych. Dlatego każda gmina, na terenie której funkcjonują żłobki i kluby dziecięce powinna podjąć działania zwiększające świadomość rodziców w tym zakresie.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/08sierpen/Mapa zlobkow i klubow dzieciecych/1.JPG

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.08.2018 r.

Informuję, że 25 lipca 2018 roku Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło na Portalu Informacyjno-Usługowym Emp@tia, pod adresem https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/mapa-zlobkow-i-klubow-dzieciecych, mapę żłobków mapę żłobków i klubów dziecięcych - narzędzie służące rodzicom dzieci w wieku do lat 3 do wyszukiwania najbliższych żłobków i klubów dziecięcych. Na ww. mapie oprócz wskazania miejsca prowadzenia żłobka lub klubu dziecięcego pokazywane są również inne dane tej instytucji, w tym: dane kontaktowe żłobka/klubu dziecięcego, godziny otwarcia, wysokość opłat, informacje o udzielanych zniżkach, informacja czy żłobek/klub dziecięcy jest dostosowany do potrzeb dzieci niepełnosprawnych lub wymagających szczególnej opieki, liczba miejsc oraz liczba zapisanych dzieci. Przekazanie rodzicom informacji o mapie żłobków i klubów dziecięcych nie tylko ułatwi im znalezienie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, ale również zwiększy ich czujność na żłobki i kluby dziecięce działające nielegalnie – bez wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych. Dlatego każda gmina, na terenie której funkcjonują żłobki i kluby dziecięce powinna podjąć działania zwiększające świadomość rodziców w tym zakresie.                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.08.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe