Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Maseczki dla mieszkańców gminy Gręboszów

W związku z obowiązującym stanem pandemii wywołanej przez COVID-19 oraz wprowadzonym przez Rząd RP obowiązkiem dla wszystkich Obywateli, poruszania się w przestrzeni publicznej w maseczkach ochronnych, decyzją Wójta Gminy zakupiono odpowiednią ich ilość. Na prośbę szybkiej ich dystrybucji odpowiedzieli pozytywnie wszyscy sołtysi. W dniu dzisiejszym przekazano im maseczki w ilościach odpowiadających zgłoszonym pobytom na terenie gminy.

Dlatego też Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, że po odbiór maseczek należy zgłosić się do właściwego sołtysa. Zaleca się, aby w tej sprawie kontaktował się wyłącznie jeden z domowników.

Równocześnie zwracamy się z apelem, aby w czasie obowiązywania stanu pandemii ściśle przestrzegać obowiązujących rygorów sanitarnych w kontaktach międzyludzkich oraz z instytucjami publicznymi.

 

 

Maseczki.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.04.2020 r.

W związku z obowiązującym stanem pandemii wywołanej przez COVID-19 oraz wprowadzonym przez Rząd RP obowiązkiem dla wszystkich Obywateli, poruszania się w przestrzeni publicznej w maseczkach ochronnych, decyzją Wójta Gminy zakupiono odpowiednią ich ilość. Na prośbę szybkiej ich dystrybucji odpowiedzieli pozytywnie wszyscy sołtysi. W dniu dzisiejszym przekazano im maseczki w ilościach odpowiadających zgłoszonym pobytom na terenie gminy. Dlatego też Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, że po odbiór maseczek należy zgłosić się do właściwego sołtysa. Zaleca się, aby w tej sprawie kontaktował się wyłącznie jeden z domowników. Równocześnie zwracamy się z apelem, aby w czasie obowiązywania stanu pandemii ściśle przestrzegać obowiązujących rygorów sanitarnych w kontaktach międzyludzkich oraz z instytucjami publicznymi.                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.04.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe