Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
25 września
temperatura: 14°C
wiatr: 6,0 km/h
opady: 0,0 mm

Moja Mała Ojczyzna

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę pn. „Moja mała ojczyzna”, poświęconą gminie Gręboszów. Wystawa edukacyjna zawiera najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące naszej gminy, wzbogacone o aktualne fotografie i materiały archiwalne. Ekspozycja zawiera 15 plansz tematycznych zgrupowanych w kilka działów, jak chociażby: słynni mieszkańcy gminy, zabytkowe kościoły, działalność kulturalna czy też gminne inwestycje. Autorami zdjęć są: Piotr Lichorobiec, Tomasz Lizak i Wiesław Lizak. Wystawę można obejrzeć w siedzibie GCKiCz w Gręboszowie w dniach od 15 lutego do 10 marca 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/02luty/Moja Mala Ojczyzna/1.JPG

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.02.2016 r.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę pn. „Moja mała ojczyzna”, poświęconą gminie Gręboszów. Wystawa edukacyjna zawiera najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące naszej gminy, wzbogacone o aktualne fotografie i materiały archiwalne. Ekspozycja zawiera 15 plansz tematycznych zgrupowanych w kilka działów, jak chociażby: słynni mieszkańcy gminy, zabytkowe kościoły, działalność kulturalna czy też gminne inwestycje. Autorami zdjęć są: Piotr Lichorobiec, Tomasz Lizak i Wiesław Lizak. Wystawę można obejrzeć w siedzibie GCKiCz w Gręboszowie w dniach od 15 lutego do 10 marca 2016 roku. Serdecznie zapraszamy             Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.02.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe