Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
sobota
24 września
temperatura: 12°C
wiatr: 9,3 km/h
opady: 0,0 mm

Nabór do szkółki gry na instrumentach muzycznych

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie prowadzi nabór dzieci i młodzieży do szkółki gry na instrumentach muzycznych: keyboard (organy), pianino, akordeon, trąbka, gitara. Zajęcia muzyczne będą odbywały się w toku indywidualnym, dostosowanym do poziomu, umiejętności i predyspozycji ucznia. Lekcje gry poprowadzą Krzysztof Roman i Wiesław Lizak. Zapisy przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa oraz Bibliotece. Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 28 września 2018 roku.

Zapraszamy.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/09wrzesien/Nabor do szkolki gry na instrumentach muzycznych/Plakat Nabor do szkolki gry na instrumentach muzycznych.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.09.2018 r.

 

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie prowadzi nabór dzieci i młodzieży do szkółki gry na instrumentach muzycznych: keyboard (organy), pianino, akordeon, trąbka, gitara. Zajęcia muzyczne będą odbywały się w toku indywidualnym, dostosowanym do poziomu, umiejętności i predyspozycji ucznia. Lekcje gry poprowadzą Krzysztof Roman i Wiesław Lizak. Zapisy przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa oraz Bibliotece. Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 28 września 2018 roku. Zapraszamy.                 Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.09.2018 r.  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe