Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
2 grudnia
temperatura: -2°C
wiatr: 17,7 km/h
opady: 0,0 mm

Obwieszczenie Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 62 w Gręboszowie Informuje

I. Na podstawie uchwały Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Małopolskiej Izby Rolniczej nr 5/2023 z dnia 31 lipca 2023 r. oraz uchwał Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 - 4 z dnia 2 sierpnia 2023 r. w skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Gręboszowie weszły następujące osoby:

    1. Mieczysław Mamulski ─ Przewodniczący(a) Komisji
    2. Józef Woźniak ─ Zastępca Przewodniczącego(ej) Komisji
    3. Cecylia Trela ─ Sekretarz Komisji
    4. Ewelina Dudek ─ Członek Komisji
    5. Grzegorz Dymon ─ Członek Komisji

 

II. Na podstawie wykazu okręgów wyborczych, utworzonych do przeprowadzenia wyborów do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej, obszar Gminy Gręboszów stanowi jednomandatowy/dwumandatowy * okręg wyborczy nr 62, w powiecie dąbrowskim Siedziba Komisji Okręgowej nr 62 mieści się w Gręboszowie w budynku Urzędu Gminy Gręboszów pok. nr 1.

III. Na podstawie uchwały nr 5 z dnia 2 sierpnia 2023 r. Okręgowa Komisja Wyborcza nr 62 upoważniła Pana/Panią Mieczysława Mamulskiego jako pełnomocnika Małopolskiej Izby Rolniczej ds. organizacji oraz do przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej z terenu Gminy Gręboszów w powiecie dąbrowskim.

IV. Kandydatury na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej przyjmowane będą w terminie do 4 września 2023 r. w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w Urzędzie Gminy Gręboszów pok. nr 1.

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.08.2023 r.

I. Na podstawie uchwały Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Małopolskiej Izby Rolniczej nr 5/2023 z dnia 31 lipca 2023 r. oraz uchwał Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 - 4 z dnia 2 sierpnia 2023 r. w skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Gręboszowie weszły następujące osoby: Mieczysław Mamulski ─ Przewodniczący(a) Komisji Józef Woźniak ─ Zastępca Przewodniczącego(ej) Komisji Cecylia Trela ─ Sekretarz Komisji Ewelina Dudek ─ Członek Komisji Grzegorz Dymon ─ Członek Komisji   II. Na podstawie wykazu okręgów wyborczych, utworzonych do przeprowadzenia wyborów do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej, obszar Gminy Gręboszów stanowi jednomandatowy/dwumandatowy * okręg wyborczy nr 62, w powiecie dąbrowskim Siedziba Komisji Okręgowej nr 62 mieści się w Gręboszowie w budynku Urzędu Gminy Gręboszów pok. nr 1. III. Na podstawie uchwały nr 5 z dnia 2 sierpnia 2023 r. Okręgowa Komisja Wyborcza nr 62 upoważniła Pana/Panią Mieczysława Mamulskiego jako pełnomocnika Małopolskiej Izby Rolniczej ds. organizacji oraz do przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej z terenu Gminy Gręboszów w powiecie dąbrowskim. IV. Kandydatury na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej przyjmowane będą w terminie do 4 września 2023 r. w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w Urzędzie Gminy Gręboszów pok. nr 1. Pliki do pobrania Pobierz plik Obwieszczenie OKW w Gręboszowie.pdf         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe