Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
poniedziałek
26 września
temperatura: 9°C
wiatr: 6,2 km/h
opady: 0,0 mm

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

OBWIESZCZENIE

PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

z dnia 6 sierpnia 2019 r.

o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

 

Na podstawie art. 202 § 3 i art. 261 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684) Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości wyborców informację o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.:

Okręgowa Komisja Wyborcza w Tarnowie
Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Okręg wyborczy nr 15 – część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:
bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki
oraz miasta na prawach powiatu:
Tarnów.
Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 9. 

Wybory do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Okręg wyborczy nr 34 – część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:
bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki.
Liczba senatorów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 1.
Okręg wyborczy nr 35 – część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:
dąbrowski, tarnowski
oraz miasta na prawach powiatu:
Tarnów.
Liczba senatorów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 1.
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej mieści się w Tarnowie przy Al. Solidarności 5-9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.08.2019 r.

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.   Na podstawie art. 202 § 3 i art. 261 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684) Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości wyborców informację o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.: Okręgowa Komisja Wyborcza w TarnowieWybory do Sejmu Rzeczypospolitej PolskiejOkręg wyborczy nr 15 – część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielickioraz miasta na prawach powiatu:Tarnów.Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 9.  Wybory do Senatu Rzeczypospolitej PolskiejOkręg wyborczy nr 34 – część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki.Liczba senatorów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 1.Okręg wyborczy nr 35 – część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:dąbrowski, tarnowskioraz miasta na prawach powiatu:Tarnów.Liczba senatorów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 1.Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej mieści się w Tarnowie przy Al. Solidarności 5-9.       Pliki do pobrania Pobierz plik Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej                             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.08.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe