Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 13,7 km/h
opady: 0,0 mm

OSTRZEŻENIE O ZANIECZYSZCZENIU POWIETRZA

 

 

 

 

 

Na podstawie danych Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska

Rodzaj zanieczyszczenia:

Ozon

Przewidywana wielkość zanieczyszczenia

Powyżej 180 µg/m3

Obszar

Obszar : województwo małopolskie

Uwagi

Na obszarze Chrzanowa, Nowego Targu, Oświęcimia, Skawiny, powiatu bocheńskiego, powiatu brzeskiego, powiatu chrzanowskiego, powiatu dąbrowskiego, powiatu krakowskiego, powiatu miechowskiego, powiatu myślenickiego, powiatu nowotarskiego, powiatu olkuskiego, powiatu oświęcimskiego, powiatu proszowickiego, powiatu wadowickiego, powiatu wielickiego.

Zaleca się ograniczenie przebywania na powietrzu, szczególnie przez dzieci, osoby starsze i chore na astmę, a także ograniczenie czasu uprawiania sportów i ćwiczeń na otwartym powietrzu w dniu 11 i 12 czerwca br. – zwłaszcza w godzinach 11.00 – 18.00.

- śledzić informacje na stronie www.malopolska.pl/powietrze o występujących przekroczeniach wartości dopuszczalnych stężeń zanieczyszczeń w powietrzu oraz o ryzyku wystąpienia takich przekroczeń.

 

 

 

Źródło informacji: WIOŚ

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.06.2014 r.

          Na podstawie danych Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska Rodzaj zanieczyszczenia: Ozon Przewidywana wielkość zanieczyszczenia Powyżej 180 µg/m3 Obszar Obszar : województwo małopolskie Uwagi Na obszarze Chrzanowa, Nowego Targu, Oświęcimia, Skawiny, powiatu bocheńskiego, powiatu brzeskiego, powiatu chrzanowskiego, powiatu dąbrowskiego, powiatu krakowskiego, powiatu miechowskiego, powiatu myślenickiego, powiatu nowotarskiego, powiatu olkuskiego, powiatu oświęcimskiego, powiatu proszowickiego, powiatu wadowickiego, powiatu wielickiego. Zaleca się ograniczenie przebywania na powietrzu, szczególnie przez dzieci, osoby starsze i chore na astmę, a także ograniczenie czasu uprawiania sportów i ćwiczeń na otwartym powietrzu w dniu 11 i 12 czerwca br. – zwłaszcza w godzinach 11.00 – 18.00. - śledzić informacje na stronie www.malopolska.pl/powietrze o występujących przekroczeniach wartości dopuszczalnych stężeń zanieczyszczeń w powietrzu oraz o ryzyku wystąpienia takich przekroczeń.       Źródło informacji: WIOŚ Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.06.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe