Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
20 października
temperatura: 9°C
wiatr: 11,7 km/h
opady: 0,0 mm

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W poniedziałek – 28 października 2013 r. o godzinie 1300 w sali Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Impreza rozpoczęła się uroczystym wejściem wszystkich przedszkolaków i powitaniem Pani dyrektor. Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi rodzicami, niektóre z nich po raz pierwszy przed tak dużą publicznością. W uroczystości wzięły udział dwie grupy. Każda zaprezentowała swój program. Dzieci prezentowały swoje umiejętności, z dumą śpiewały, recytowały i tańczyły.

Dla najmłodszych był to pierwszy tak ważny i poważny debiut, do którego dzieci podeszły z entuzjazmem, ucząc się piosenek, wierszy i tańców oraz cierpliwie znosząc próby. Uporały się z tym doskonale, czego efekt rodzice  i zaproszeni goście mogli podziwiać.

Główną częścią tej uroczystości było złożenie Ślubowania. Wszystkie maluchy złożyły uroczystą przysięgę powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy!".

Uroczystość pasowania na przedszkolaka była imprezą niezwykle udaną. Jej głównym zadaniem było włączenie najmłodszej grupy dzieci do społeczności przedszkolnej. Tak też się stało. Wszyscy - zarówno przedszkolaki jak i personel przedszkolny uczestniczyli w przygotowaniach, jak i w przebiegu samej imprezy. Od tego momentu dzieci stały się pełnoprawnymi członkami wielkiej przedszkolnej gromady.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem. Słodki poczęstunek przy wspólnym stole sprzyjał integracji wszystkich uczestników. Kolorowe dyplomy, drobne prezenty oraz wspólne zdjęcie będą pamiątką pierwszej przedszkolnej uroczystości tego roku.

Opracowanie: W. Lizak

Wprowadzenie: M. Janowiec 31.10.2013 r.

W poniedziałek – 28 października 2013 r. o godzinie 1300 w sali Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Impreza rozpoczęła się uroczystym wejściem wszystkich przedszkolaków i powitaniem Pani dyrektor. Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi rodzicami, niektóre z nich po raz pierwszy przed tak dużą publicznością. W uroczystości wzięły udział dwie grupy. Każda zaprezentowała swój program. Dzieci prezentowały swoje umiejętności, z dumą śpiewały, recytowały i tańczyły. Dla najmłodszych był to pierwszy tak ważny i poważny debiut, do którego dzieci podeszły z entuzjazmem, ucząc się piosenek, wierszy i tańców oraz cierpliwie znosząc próby. Uporały się z tym doskonale, czego efekt rodzice  i zaproszeni goście mogli podziwiać. Główną częścią tej uroczystości było złożenie Ślubowania. Wszystkie maluchy złożyły uroczystą przysięgę powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy!". Uroczystość pasowania na przedszkolaka była imprezą niezwykle udaną. Jej głównym zadaniem było włączenie najmłodszej grupy dzieci do społeczności przedszkolnej. Tak też się stało. Wszyscy - zarówno przedszkolaki jak i personel przedszkolny uczestniczyli w przygotowaniach, jak i w przebiegu samej imprezy. Od tego momentu dzieci stały się pełnoprawnymi członkami wielkiej przedszkolnej gromady. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem. Słodki poczęstunek przy wspólnym stole sprzyjał integracji wszystkich uczestników. Kolorowe dyplomy, drobne prezenty oraz wspólne zdjęcie będą pamiątką pierwszej przedszkolnej uroczystości tego roku. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: W. Lizak Wprowadzenie: M. Janowiec 31.10.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe