Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
24 lipca
temperatura: 18°C
wiatr: 23,5 km/h
opady: 0,4 mm

Pismo Dyrektora Urzędu Statystycznego w Krakowie dot. zmian w organizacji badań ankietowych

Szanowni Państwo,

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie  nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.

Statystyka Publiczna, w trybie ciągłym jest zobowiązana do pozyskiwania danych niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji, dlatego dane  uzyskiwane od naszych Respondentów są niezwykle ważne.  W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniami lub w celu weryfikacji ankietera statystycznego prosimy o kontakt mailowy z Urzędem Statystycznym w Krakowie.

  • Badanie budżetów gospodarstw domowych (BBGD)

e-mail: D.Wlodarczyk@stat.gov.pl  

  • Badanie aktywności ekonomicznej ludności (BAEL)

e-mail: I.Filipowska@stat.gov.pl  

  • Kondycja gospodarstw domowych (KGD)

e-mail: D.Wlodarczyk@stat.gov.pl  

  • Wykorzystanie technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w gospodarstwach domowych (SSI-10)

e-mail: B.Jakobczak-Wojcik@stat.gov.pl  

  • Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach (PKZ)

e-mail: B.Jakobczak-Wojcik@stat.gov.pl  

  • Notowanie Cen Detalicznych  (C02)

e-mail: K.Gebka@stat.gov.pl  

 

Tożsamość ankieterów z województwa małopolskiego można potwierdzić:

- pocztą elektroniczną: pod adresem J. Klimont@stat.gov.pl

- telefonicznie:  pod numerem lub +48 695 256 281

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.03.2020 r.

Szanowni Państwo, W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie  nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Statystyka Publiczna, w trybie ciągłym jest zobowiązana do pozyskiwania danych niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji, dlatego dane  uzyskiwane od naszych Respondentów są niezwykle ważne.  W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniami lub w celu weryfikacji ankietera statystycznego prosimy o kontakt mailowy z Urzędem Statystycznym w Krakowie. Badanie budżetów gospodarstw domowych (BBGD) e-mail: D.Wlodarczyk@stat.gov.pl   Badanie aktywności ekonomicznej ludności (BAEL) e-mail: I.Filipowska@stat.gov.pl   Kondycja gospodarstw domowych (KGD) e-mail: D.Wlodarczyk@stat.gov.pl   Wykorzystanie technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w gospodarstwach domowych (SSI-10) e-mail: B.Jakobczak-Wojcik@stat.gov.pl   Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach (PKZ) e-mail: B.Jakobczak-Wojcik@stat.gov.pl   Notowanie Cen Detalicznych  (C02) e-mail: K.Gebka@stat.gov.pl     Tożsamość ankieterów z województwa małopolskiego można potwierdzić: - pocztą elektroniczną: pod adresem J. Klimont@stat.gov.pl - telefonicznie:  pod numerem lub +48 695 256 281                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.03.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe