Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
6 października
temperatura: 14°C
wiatr: 15,3 km/h
opady: 0,0 mm

PŁATNE STAŻE I PRACA DLA MŁODYCH!

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę!
 Fundacja PROAKTYWNI ogłasza  nabór do V edycji projektu "Młodzi proaktywni". Liczba miejsc w projekcie ograniczona.

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczyna rekrutację do V edycji projektu stażowego Młodzi proaktywni. Udział jest bezpłatny, a zapisywać mogą się osoby młode w wieku od 18. do 29. roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na obszarach wiejskich powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego.
Również tym razem zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym i policealnym.
 Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Aplikuj już dziś!!! Co możesz zyskać????
Uczestnikom projektu oferujemy:

  • udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych
  • indywidualne doradztwo zawodowe
  • wsparcie ze strony specjalistów zawodowych
  • płatny staż zawodowy
  • wsparcie ze strony osobistego opiekuna
  • zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże

 
Jak aplikować?

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl

Od 3 kwietnia2017 r.

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział!
 Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl .

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, 579517630, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a, III piętro.

Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów, stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Projekt „Młodzi Proaktywni”  jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/04kwiecien/PLATNE STAZE I PRACA DLA MLODYCH!/ulotka5-dodatkowy_90dpi.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.04.2017 r.

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę!  Fundacja PROAKTYWNI ogłasza  nabór do V edycji projektu "Młodzi proaktywni". Liczba miejsc w projekcie ograniczona. Fundacja PROAKTYWNI rozpoczyna rekrutację do V edycji projektu stażowego Młodzi proaktywni. Udział jest bezpłatny, a zapisywać mogą się osoby młode w wieku od 18. do 29. roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na obszarach wiejskich powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Również tym razem zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym i policealnym.  Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY. Aplikuj już dziś!!! Co możesz zyskać???? Uczestnikom projektu oferujemy: udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych indywidualne doradztwo zawodowe wsparcie ze strony specjalistów zawodowych płatny staż zawodowy wsparcie ze strony osobistego opiekuna zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże   Jak aplikować? Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl Od 3 kwietnia2017 r. Nie zwlekaj i zgłoś swój udział!  Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej. Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, 579517630, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a, III piętro. Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów, stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu. Projekt „Młodzi Proaktywni”  jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.     Pliki do pobrania Pobierz plik Ulotka 5 edycja                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.04.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe