Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
27 listopada
temperatura: 5°C
wiatr: 3,9 km/h
opady: 0,0 mm

PŁATNE STAŻE I PRACA DLA MŁODYCH!

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę!
 Fundacja PROAKTYWNI oraz Instytut InBIT Sp. z o.o. ogłaszają  kolejny nabór do projektu "Młodzi proaktywni". Liczba miejsc w projekcie ograniczona.

 

Zapraszamy mieszkańców Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego do udziału w projekcie „Młodzi  proaktywni”.
Nabór potrwa od 20 lutego do 6 marca  - tylko w tym czasie przyjmowane będą formularze aplikacyjne.
Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY.

 

 

Aplikuj już dziś!!! Co możesz zyskać????
Uczestnikom projektu oferujemy:

  • udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych
  • indywidualne doradztwo zawodowe
  • wsparcie ze strony specjalistów zawodowych
  • płatny staż zawodowy
  • wsparcie ze strony osobistego opiekuna
  • zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże

 


Jak aplikować?

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl

w dniach od 20 lutego do 6 marca  2017 r. lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 14.30-16.30.

 

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział!
 Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej.

 

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl .

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a.

Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów, stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Projekt „Młodzi Proaktywni” jest realizowany przez Fundację PROAKTYWNI w partnerstwie z Instytutem Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Pliki do pobrania

 

files/pliki/aktualnosci/2017/02luty/PLATNE STAZE I PRACA DLA MLODYCH!/ulotka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.02.2017 r.

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę!  Fundacja PROAKTYWNI oraz Instytut InBIT Sp. z o.o. ogłaszają  kolejny nabór do projektu "Młodzi proaktywni". Liczba miejsc w projekcie ograniczona.   Zapraszamy mieszkańców Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego do udziału w projekcie „Młodzi  proaktywni”.Nabór potrwa od 20 lutego do 6 marca  - tylko w tym czasie przyjmowane będą formularze aplikacyjne. Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY.     Aplikuj już dziś!!! Co możesz zyskać???? Uczestnikom projektu oferujemy: udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych indywidualne doradztwo zawodowe wsparcie ze strony specjalistów zawodowych płatny staż zawodowy wsparcie ze strony osobistego opiekuna zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże   Jak aplikować? Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl w dniach od 20 lutego do 6 marca  2017 r. lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 14.30-16.30.   Nie zwlekaj i zgłoś swój udział!  Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej.   Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a. Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów, stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu. Projekt „Młodzi Proaktywni” jest realizowany przez Fundację PROAKTYWNI w partnerstwie z Instytutem Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.     Pliki do pobrania Pobierz plik Ulotka                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.02.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe