Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
30 listopada
temperatura: 2°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Pomocna Dłoń

Dzień dobry,

W imieniu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM upowszechniamy informacje - wsparcia dla osób potrzebujących pomocy w zakresie zawodowym, prawnym oraz psychologicznym.

Pomocna Dłoń to ogólnopolski projekt współtworzony z wolontariuszami firmy State Street. Jest on rozszerzeniem projektu Barriers Breaking Opportunity, realizowanego w 2020 roku pod Honorowym Patronatem Marszałka Małopolski. Nasze działania kierujemy do wszystkich osób, które ucierpiały z powodu pandemii Covid-19, zarówno w obszarze zawodowym, ale również w sensie prawnym, relacji społecznych i zdrowia psychicznego. W szczególności chcemy dotrzeć do osób, które mają utrudniony dostęp do świadczeń – osób z mniejszych miejscowości, miast powiatowych czy obszarów wiejskich. W ramach projektu oferujemy:

·szkolenie z kompetencji interpersonalnych i biznesowych,

·indywidualne konsultacje i porady prawników,

·warsztaty psychologiczne

·wsparcie dedykowanych mentorów.

Wszystkie działania odbywać się będą nieodpłatnie w formie zdalnej od kwietnia do końca 2021 roku.

Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy do aplikowania on-line znajdziecie na stronie: https://www.stellavirium.org/projekt-pomocna-dlon/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i sprawdzenia szczegółów.

Zapraszamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych:

·na Facebook https://www.facebook.com/StellaVirium/

W przypadku pytań, prosimy o kontakt na poniższy numer telefonu i adres e-mail:·509 206 033·biuro@stellavirium.org

 

Ulotka P D.png

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.03.2021 r.

Dzień dobry, W imieniu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM upowszechniamy informacje - wsparcia dla osób potrzebujących pomocy w zakresie zawodowym, prawnym oraz psychologicznym. Pomocna Dłoń to ogólnopolski projekt współtworzony z wolontariuszami firmy State Street. Jest on rozszerzeniem projektu Barriers Breaking Opportunity, realizowanego w 2020 roku pod Honorowym Patronatem Marszałka Małopolski. Nasze działania kierujemy do wszystkich osób, które ucierpiały z powodu pandemii Covid-19, zarówno w obszarze zawodowym, ale również w sensie prawnym, relacji społecznych i zdrowia psychicznego. W szczególności chcemy dotrzeć do osób, które mają utrudniony dostęp do świadczeń – osób z mniejszych miejscowości, miast powiatowych czy obszarów wiejskich. W ramach projektu oferujemy: ·szkolenie z kompetencji interpersonalnych i biznesowych, ·indywidualne konsultacje i porady prawników, ·warsztaty psychologiczne ·wsparcie dedykowanych mentorów. Wszystkie działania odbywać się będą nieodpłatnie w formie zdalnej od kwietnia do końca 2021 roku. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy do aplikowania on-line znajdziecie na stronie: https://www.stellavirium.org/projekt-pomocna-dlon/ Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i sprawdzenia szczegółów. Zapraszamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych: ·na Facebook https://www.facebook.com/StellaVirium/ W przypadku pytań, prosimy o kontakt na poniższy numer telefonu i adres e-mail:·509 206 033·biuro@stellavirium.org         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.03.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe