Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 17°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

Poranek Wielkanocny w Szkole Podstawowej w Gręboszowie

W środę, 28 marca br. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Szkole Podstawowej  w Gręboszowie odbył się przedświąteczny poranek wielkanocny. Uczniowie klas gimnazjalnych pod kierunkiem nauczycieli: Anny Ruta, Małgorzaty Woziwoda i Anny Chmura przedstawili montaż słowno-muzyczny, który poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. To wyjątkowe spotkanie już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń integrujących całą społeczność szkolną oraz zaproszonych gości.

Myślą przewodnią tegorocznej akademii były słowa:  ” Nie śmierć lecz życie, nie koniec tylko początek…”. Wzięli w niej udział: młodzież ucząca się w placówce, pracownicy i grono pedagogiczne szkoły oraz zaproszeni goście. Wśród obecnych gości na poranku wielkanocnym znaleźli się: Wójt Gminy Krystyna Świętek, Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Franciszek Dymon, Sekretarz Gminy Bronisław Błach, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Bociek oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa Wiesław Lizak.

Wytęp młodych artystów spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Po zakończonym występie uczniowie otrzymali gromkie brawa i słowa uznania. Ostatnim akcentem spotkania były życzenia, które złożyli: Dyrektor Szkoły Jerzy Misterka, Wójt Gminy Krystyna Świętek oraz Dyr. GCKiCz Wiesław Lizak. Tego typu spotkania są niezwykle ważnym elementem budowania wspólnoty wśród uczniów i pracowników placówki, jak również doskonałym przekaźnikiem tradycji i niezwykle ważnych wartości, które należy propagować wśród dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.04.2018 r.

W środę, 28 marca br. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Szkole Podstawowej  w Gręboszowie odbył się przedświąteczny poranek wielkanocny. Uczniowie klas gimnazjalnych pod kierunkiem nauczycieli: Anny Ruta, Małgorzaty Woziwoda i Anny Chmura przedstawili montaż słowno-muzyczny, który poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. To wyjątkowe spotkanie już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń integrujących całą społeczność szkolną oraz zaproszonych gości. Myślą przewodnią tegorocznej akademii były słowa:  ” Nie śmierć lecz życie, nie koniec tylko początek…”. Wzięli w niej udział: młodzież ucząca się w placówce, pracownicy i grono pedagogiczne szkoły oraz zaproszeni goście. Wśród obecnych gości na poranku wielkanocnym znaleźli się: Wójt Gminy Krystyna Świętek, Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Franciszek Dymon, Sekretarz Gminy Bronisław Błach, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Bociek oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa Wiesław Lizak. Wytęp młodych artystów spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Po zakończonym występie uczniowie otrzymali gromkie brawa i słowa uznania. Ostatnim akcentem spotkania były życzenia, które złożyli: Dyrektor Szkoły Jerzy Misterka, Wójt Gminy Krystyna Świętek oraz Dyr. GCKiCz Wiesław Lizak. Tego typu spotkania są niezwykle ważnym elementem budowania wspólnoty wśród uczniów i pracowników placówki, jak również doskonałym przekaźnikiem tradycji i niezwykle ważnych wartości, które należy propagować wśród dzieci i młodzieży. Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.04.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe