Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
23 września
temperatura: 15°C
wiatr: 11,6 km/h
opady: 0,0 mm

Poranek Wielkanocny

W Zespole Szkół w Gręboszowie tradycją stały się spotkania połączone z montażem słowno-muzycznym, odbywające się w przededniu Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Stanowią one wprowadzenie w wyjątkowość i niezwykłość okresu wielkanocnego, nawiązując do jego kulminacyjnego momentu czyli poranka wielkanocnego. Wyjątkowość i radość płynąca z tego dnia stanowi szczególne źródło wiary i nadziei dla każdego wierzącego.

Tegoroczne spotkanie odbyło się w środę, 23 marca, a myślą przewodnią jaka towarzyszyła wszystkim zebranym były słowa: „Wytrwajcie w miłości mojej”. Wzięli w nim udział: młodzież ucząca się w placówce, pracownicy i grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Gręboszowie oraz zaproszeni goście. Montaż poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. Młodzież gimnazjalna w montażu zwróciła również uwagę na wartości i postawy, jakie winny nam towarzyszyć każdego dnia, nie tylko w czasie okresu wielkanocnego, jak również na to czym powinniśmy się kierować w naszym życiu.

Na zakończenie spotkania przyszedł czas na życzenia, które pod adresem młodzieży i społeczności szkolnej złożyli: Jerzy Misterka – dyrektor placówki oraz Wiesław Lizak – dyr. GCKiCz w Gręboszowie.

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.03.2016 r.

W Zespole Szkół w Gręboszowie tradycją stały się spotkania połączone z montażem słowno-muzycznym, odbywające się w przededniu Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Stanowią one wprowadzenie w wyjątkowość i niezwykłość okresu wielkanocnego, nawiązując do jego kulminacyjnego momentu czyli poranka wielkanocnego. Wyjątkowość i radość płynąca z tego dnia stanowi szczególne źródło wiary i nadziei dla każdego wierzącego. Tegoroczne spotkanie odbyło się w środę, 23 marca, a myślą przewodnią jaka towarzyszyła wszystkim zebranym były słowa: „Wytrwajcie w miłości mojej”. Wzięli w nim udział: młodzież ucząca się w placówce, pracownicy i grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Gręboszowie oraz zaproszeni goście. Montaż poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. Młodzież gimnazjalna w montażu zwróciła również uwagę na wartości i postawy, jakie winny nam towarzyszyć każdego dnia, nie tylko w czasie okresu wielkanocnego, jak również na to czym powinniśmy się kierować w naszym życiu. Na zakończenie spotkania przyszedł czas na życzenia, które pod adresem młodzieży i społeczności szkolnej złożyli: Jerzy Misterka – dyrektor placówki oraz Wiesław Lizak – dyr. GCKiCz w Gręboszowie. Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.03.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe