Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
piątek
7 października
temperatura: 10°C
wiatr: 4,2 km/h
opady: 0,0 mm

Praca dla Młodych

Miło nam poinformować, że Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie, rozpoczęła realizację projektu „Praca dla Młodych” .

Naszym celem jest poprawa sytuacji ludzi młodych na rynku pracy (15-29 lat tzw. młodzież NEET), poprzez aktywizację społeczną i zawodową. W ramach Projektu organizujemy szkolenia zawodowe dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego Uczestnika oraz płatne staże (szkolenia kończą się egzaminami dającymi uprawnienia do wykonywania zawodu np. operator CNC, operator koparki, wózka widłowego).

 Wszelkie formy wsparcia dla Uczestnika Projektu są bezpłatne. Szczególnie zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w projekcie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie: http://izbarzemieslnicza.tarnow.pl/projekty-europejskie/praca-dla-mlodych

Udział w Projekcie to niewątpliwie ogromna szansa dla młodych mieszkańców Państwa gminy na podniesienie kwalifikacji zawodowych, a w efekcie podjęcie pracy.

Zwracamy się więc z prośbą o jak najszersze udostępnianie informacji dot. Projektu.

Pozostajemy do dyspozycji.

Zespół projektowy.

 

Biuro Projektu "Praca dla Młodych"
ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnów
tel.: 735-961-872

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/06czerwiec/Praca dla Mlodych/IzbaRzemieslnicza_ulotkaA5_str1 (1).jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2016/06czerwiec/Praca dla Mlodych/IzbaRzemieslnicza_ulotkaA5_str2.jpg

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2016 r.

Miło nam poinformować, że Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie, rozpoczęła realizację projektu „Praca dla Młodych” . Naszym celem jest poprawa sytuacji ludzi młodych na rynku pracy (15-29 lat tzw. młodzież NEET), poprzez aktywizację społeczną i zawodową. W ramach Projektu organizujemy szkolenia zawodowe dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego Uczestnika oraz płatne staże (szkolenia kończą się egzaminami dającymi uprawnienia do wykonywania zawodu np. operator CNC, operator koparki, wózka widłowego).  Wszelkie formy wsparcia dla Uczestnika Projektu są bezpłatne. Szczególnie zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w projekcie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie: http://izbarzemieslnicza.tarnow.pl/projekty-europejskie/praca-dla-mlodych Udział w Projekcie to niewątpliwie ogromna szansa dla młodych mieszkańców Państwa gminy na podniesienie kwalifikacji zawodowych, a w efekcie podjęcie pracy. Zwracamy się więc z prośbą o jak najszersze udostępnianie informacji dot. Projektu. Pozostajemy do dyspozycji. Zespół projektowy.   Biuro Projektu "Praca dla Młodych"ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnówtel.: 735-961-872                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe