Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 24°C
wiatr: 11,5 km/h
opady: 0,0 mm

Programy Ochrony i Promocji Zdrowia realizowane na terenie Województwa Małopolskiego Badanie internetowe wśród użytkowników dopalaczy

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej realizuje międzynarodowy projekt badawczy „I – TREND” dotyczący nowych substancji psychoaktywnych, czyli dopalaczy, ze środków Komisji Europejskiej. 14 lipca rozpoczyna badanie on-line wśród użytkowników dopalaczy mające na celu pozyskanie wiedzy na temat ich postrzegania i używania.

Ankieta do samodzielnego wypełnienia znajduję się na stronie http://www.i-trend.eu/survey.htm i jest przeznaczone dla osób, które chociaż raz użyły któregoś z dopalaczy.

Wypełnienie ankiety zajmuje ok.20 minut i jest całkowicie anonimowe.
 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2014/07lipiec/Programy Ochrony i Promocji Zdrowia realizowane na terenie Wojew/1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło informacji: Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii  
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.07.2014 r.

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej realizuje międzynarodowy projekt badawczy „I – TREND” dotyczący nowych substancji psychoaktywnych, czyli dopalaczy, ze środków Komisji Europejskiej. 14 lipca rozpoczyna badanie on-line wśród użytkowników dopalaczy mające na celu pozyskanie wiedzy na temat ich postrzegania i używania. Ankieta do samodzielnego wypełnienia znajduję się na stronie http://www.i-trend.eu/survey.htm i jest przeznaczone dla osób, które chociaż raz użyły któregoś z dopalaczy. Wypełnienie ankiety zajmuje ok.20 minut i jest całkowicie anonimowe.                         Źródło informacji: Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii   Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.07.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe