Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 0,9 km/h
opady: 0,0 mm

Projekt „Lokalny Animator Sportu”

Informujemy, że od 8 marca 2021 r. na obiekcie Orlik w Gręboszowie rozpoczną się zajęcia sportowe, prowadzone przez Animatorów w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu”. Zajęcia będą się odbywać codziennie za wyjątkiem świąt. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Animatorów Sportu.

Ponadto informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju na terenie obiektu sportowego obowiązują wymogi sanitarne m.in. obowiązek dezynfekcji rąk oraz urządzeń i sprzętu sportowego, a także obowiązek noszenia maseczek przed i po zajęciach sportowych.  

 

Godziny pracy Animatorów w miesiącu marcu:

poniedziałek – piątek  od godz. 15.30 do godz. 20.00

sobota od godz. 14.00 do godz.19.00

niedziela od godz. 14.00 do godz.20.00

 

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatorów.

 

Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Animatorów, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.

 

LOGO_Lokalny-Animator-Sportu.png

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.03.2021 r.

Informujemy, że od 8 marca 2021 r. na obiekcie Orlik w Gręboszowie rozpoczną się zajęcia sportowe, prowadzone przez Animatorów w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu”. Zajęcia będą się odbywać codziennie za wyjątkiem świąt. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Animatorów Sportu. Ponadto informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju na terenie obiektu sportowego obowiązują wymogi sanitarne m.in. obowiązek dezynfekcji rąk oraz urządzeń i sprzętu sportowego, a także obowiązek noszenia maseczek przed i po zajęciach sportowych.     Godziny pracy Animatorów w miesiącu marcu: poniedziałek – piątek  od godz. 15.30 do godz. 20.00 sobota od godz. 14.00 do godz.19.00 niedziela od godz. 14.00 do godz.20.00   Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatorów.   Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Animatorów, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.         Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.03.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe