Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 21°C
wiatr: 20,9 km/h
opady: 0,0 mm

Konkurs promowanie Portalu IRZplus

Biuro Rejestracji Zwierząt uprzejmie informuje, że na fanpage`u Facebook Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR opublikowany został konkurs trwający do 15.08.2020 r., mający na celu promowanie Portalu IRZplus.

 

Konkurs IRZplus.jpg

 

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że posiadacze zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie mogą korzystać z Portalu IRZplus.

Jest to najlepsze rozwiązanie w dobie pandemii, stworzone w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania przez Internet zgłoszeń dotyczących zdarzeń zwierzęcych (typu urodzenia, przemieszczenia, padnięcia, ubój). Portal IRZplus umożliwia m.in.:

  • rejestrację siedziby stada,
  • wgląd do danych siedziby stada,
  • przegląd danych zwierząt znajdujących się w siedzibie stada,
  • zgłaszanie zdarzeń zwierzęcych bez konieczności wychodzenia z domu i w dowolnym czasie,
  • przegląd zgłoszonych zdarzeń,
  • składanie zapotrzebowania na numery kolczyków dla bydła, owiec i kóz lub ich duplikatów,
  • zamawianie duplikatów paszportów dla bydła,
  • sprawdzanie złożonych przez siebie dyspozycji.

 

Portal IRZplus jest dostępny pod adresem: https://irz.arimr.gov.pl

 

Instrukcja uzyskania dostępu do Portalu IRZplus  z wykorzystaniem loginu i hasła do e-WniosekPlus

1. Przygotuj login i hasło dostępu do aplikacji e-WniosekPlus,

2. Otwórz stronę internetową Portalu IRZplus wpisując w przeglądarkę internetową na swoim komputerze adres irz.arimr.gov.pl albo wejdź w zakładkę IRZ na stronie agencyjnej ARiMR www.arimr.gov.pl i naciśnij niebieskie kafle Portalu IRZplus,

3. Zapoznaj się i zaakceptuj informacje dotyczące przechowywania danych osobowych -RODO oraz informacje o wykorzystywaniu cookies,

4. Przeczytaj ważne informacje zamieszczone w oknie logowania,

5. Wpisz w oknie logowania login i hasło dostępu do e-WniosekPlus,

6. Na pojawiające się pytanie o rozszerzenie uprawnień do Portalu IRZplus odpowiedz TAK,

7. Jako zalogowany użytkownik Portalu IRZplus szybko i wygodnie możesz składać dokumenty IRZ przez Internet,

8. W razie wątpliwości zajrzyj do Instrukcji użytkownika Portalu IRZplus zamieszczonej na stronie ARiMR w zakładce IRZ,

9. Jeśli będziesz miał pytania wyślij wiadomość mailową na adres: DEPiRZ_zadajpytanie@arimr.gov.pl

 

Konkurs promowanie Portalu IRZplus/IRZplis 1.jpg

 

Konkurs promowanie Portalu IRZplus/IRZplus 2.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.07.2020 r.

Biuro Rejestracji Zwierząt uprzejmie informuje, że na fanpage`u Facebook Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR opublikowany został konkurs trwający do 15.08.2020 r., mający na celu promowanie Portalu IRZplus.       Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że posiadacze zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie mogą korzystać z Portalu IRZplus. Jest to najlepsze rozwiązanie w dobie pandemii, stworzone w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania przez Internet zgłoszeń dotyczących zdarzeń zwierzęcych (typu urodzenia, przemieszczenia, padnięcia, ubój). Portal IRZplus umożliwia m.in.: rejestrację siedziby stada, wgląd do danych siedziby stada, przegląd danych zwierząt znajdujących się w siedzibie stada, zgłaszanie zdarzeń zwierzęcych bez konieczności wychodzenia z domu i w dowolnym czasie, przegląd zgłoszonych zdarzeń, składanie zapotrzebowania na numery kolczyków dla bydła, owiec i kóz lub ich duplikatów, zamawianie duplikatów paszportów dla bydła, sprawdzanie złożonych przez siebie dyspozycji.   Portal IRZplus jest dostępny pod adresem: https://irz.arimr.gov.pl   Instrukcja uzyskania dostępu do Portalu IRZplus  z wykorzystaniem loginu i hasła do e-WniosekPlus 1. Przygotuj login i hasło dostępu do aplikacji e-WniosekPlus, 2. Otwórz stronę internetową Portalu IRZplus wpisując w przeglądarkę internetową na swoim komputerze adres irz.arimr.gov.pl albo wejdź w zakładkę IRZ na stronie agencyjnej ARiMR www.arimr.gov.pl i naciśnij niebieskie kafle Portalu IRZplus, 3. Zapoznaj się i zaakceptuj informacje dotyczące przechowywania danych osobowych -RODO oraz informacje o wykorzystywaniu cookies, 4. Przeczytaj ważne informacje zamieszczone w oknie logowania, 5. Wpisz w oknie logowania login i hasło dostępu do e-WniosekPlus, 6. Na pojawiające się pytanie o rozszerzenie uprawnień do Portalu IRZplus odpowiedz TAK, 7. Jako zalogowany użytkownik Portalu IRZplus szybko i wygodnie możesz składać dokumenty IRZ przez Internet, 8. W razie wątpliwości zajrzyj do Instrukcji użytkownika Portalu IRZplus zamieszczonej na stronie ARiMR w zakładce IRZ, 9. Jeśli będziesz miał pytania wyślij wiadomość mailową na adres: DEPiRZ_zadajpytanie@arimr.gov.pl                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.07.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe