Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
5 lutego
temperatura: -1°C
wiatr: 15,4 km/h
opady: 0,0 mm

Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka

28 stycznia br. w piękny, zimowy, sobotni poranek – dzieci z Publicznego Przedszkola w Gręboszowie świętowały Dzień Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce przedszkolaki przygotowały bogaty program artystyczny m.in.: jasełka, przedstawienie tematycznie związane z Dniem Babci i Dziadka oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne.

Mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich drobnymi upominkami.

Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Atmosfera była uroczysta, podniosła, pełna radości i wzruszeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Małgorzata Gądek, Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.02.2017 r.

28 stycznia br. w piękny, zimowy, sobotni poranek – dzieci z Publicznego Przedszkola w Gręboszowie świętowały Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce przedszkolaki przygotowały bogaty program artystyczny m.in.: jasełka, przedstawienie tematycznie związane z Dniem Babci i Dziadka oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich drobnymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Atmosfera była uroczysta, podniosła, pełna radości i wzruszeń.     Zdjęcia z wydarzenia                   Opracowanie: Małgorzata Gądek, Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.02.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe