Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura:
wiatr:
opady:

PSR 2020 - działania informacyjne i popularyzacyjne

Szanowni Państwo,

pracownicy Wojewódzkiego Biura Spisowego w Krakowie dokładają wszelkich starań, aby w spisie rolnym PSR 2020, który rozpoczyna się już 1 września, wzięli udział wszyscy rolnicy z województwa małopolskiego.

W związku z tym podejmowane są liczne działania informacyjne i promocyjne, przygotowujące rolników do tego obowiązkowego badania. Pomocne mogą być materiały, które znajdują się na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/ w zakładce „do pobrania” https://spisrolny.gov.pl/do-pobrania.

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

 

Z poważaniem

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Krakowie

 

 

1 PSR 2020.jpg

2 PSR 2020.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.08.2020 r.

Szanowni Państwo, pracownicy Wojewódzkiego Biura Spisowego w Krakowie dokładają wszelkich starań, aby w spisie rolnym PSR 2020, który rozpoczyna się już 1 września, wzięli udział wszyscy rolnicy z województwa małopolskiego. W związku z tym podejmowane są liczne działania informacyjne i promocyjne, przygotowujące rolników do tego obowiązkowego badania. Pomocne mogą być materiały, które znajdują się na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/ w zakładce „do pobrania” https://spisrolny.gov.pl/do-pobrania. Spiszmy się, jak na rolników przystało!   Z poważaniem Wojewódzkie Biuro Spisowe w Krakowie                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.08.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe