Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
19 kwietnia
temperatura: 3°C
wiatr: 12,3 km/h
opady: 0,0 mm

Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze

Gręboszów, dnia 06.12.2023 r.

Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze

Urząd Gminy Gręboszów przypomina, że wciąż działa Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze, w którym Stowarzyszenie Ekomonterzy udziela informacji na temat zasad programu oraz pomaga mieszkańcom prawidłowo wypełniać wnioski o dofinansowanie oraz wnioski o płatność.

Punkt czynny jest w dniach:

  • Wtorki w godz. 8:00 – 11:00
  • Piątki w godz. 8:00 – 15:00

w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3 na parterze.

Zakres działania punktu konsultacyjnego:

- informowanie mieszkańców o możliwości indywidualnego pozyskania dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze w zakresie wymiany źródła ciepła, termomodernizacji lub paneli fotowoltaicznych.

- udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie prawidłowego wypełnienia elektronicznego formularza Wniosku o dofinansowanie oraz wniosku o płatność.

 

Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze:

  • Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  • Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.
  • Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/ lub w Punkcie konsultacyjno- informacyjnym.

 

Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze

 

 

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.12.2023 r.

Gręboszów, dnia 06.12.2023 r. Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze Urząd Gminy Gręboszów przypomina, że wciąż działa Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze, w którym Stowarzyszenie Ekomonterzy udziela informacji na temat zasad programu oraz pomaga mieszkańcom prawidłowo wypełniać wnioski o dofinansowanie oraz wnioski o płatność. Punkt czynny jest w dniach: Wtorki w godz. 8:00 – 11:00 Piątki w godz. 8:00 – 15:00 w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3 na parterze. Zakres działania punktu konsultacyjnego: - informowanie mieszkańców o możliwości indywidualnego pozyskania dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze w zakresie wymiany źródła ciepła, termomodernizacji lub paneli fotowoltaicznych. - udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie prawidłowego wypełnienia elektronicznego formularza Wniosku o dofinansowanie oraz wniosku o płatność.   Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze: Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.   Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/ lub w Punkcie konsultacyjno- informacyjnym.         Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.12.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe