Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Relacja z debaty ,,Jaka jest przyszłość powiatu dąbrowskiego ?”

Zapraszamy do obejrzenia relacji z debaty pn. „Jaka jest przyszłość powiatu dąbrowskiego?” zorganizowanej przez Małopolskie Forum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Wydarzenie odbyło się w trzech panelach dyskusyjnych. W pierwszym pn. „,Polityka i Samorząd” uczestniczyli Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, Senator RP Prof. Kazimierz Wiatr, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil.

W drugim pn. ,,Biznes i Przedsiębiorczość” debatowali Rektor Akademii Tarnowskiej Prof. Małgorzata Kołpa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos oraz wspólnik firmy Vivento Justyna Kowal.

W trzecim natomiast o ,,Kulturze i Turystyce” dyskutowali Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu Ewelina Sokołowska oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz.

Moderatorami byli Kamil Nowak oraz Karol Michałek.

Link do debaty

 

Jaka jest przyszlosc powiatu dąbrowskiego

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.10.2023 r.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z debaty pn. „Jaka jest przyszłość powiatu dąbrowskiego?” zorganizowanej przez Małopolskie Forum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Wydarzenie odbyło się w trzech panelach dyskusyjnych. W pierwszym pn. „,Polityka i Samorząd” uczestniczyli Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, Senator RP Prof. Kazimierz Wiatr, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil. W drugim pn. ,,Biznes i Przedsiębiorczość” debatowali Rektor Akademii Tarnowskiej Prof. Małgorzata Kołpa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos oraz wspólnik firmy Vivento Justyna Kowal. W trzecim natomiast o ,,Kulturze i Turystyce” dyskutowali Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu Ewelina Sokołowska oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz. Moderatorami byli Kamil Nowak oraz Karol Michałek. Link do debaty         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.10.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe