Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
1 grudnia
temperatura: 0°C
wiatr: 15,0 km/h
opady: 0,0 mm

Sobotnie warsztaty dla mieszkańców Gminy Gręboszów

W dniu 23 marca 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyły się bezpłatne warsztaty zorganizowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej przy udziale Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Gręboszowie. Tematyka warsztatów obejmowała zasady zdrowego żywienia, zajęcia kulinarne (praktyczne) oraz wykład o edukacji ekonomicznej.

Zajęcia kulinarne obejmowały część praktyczną, która zakończyła się wspólną degustacją potraw przygotowanych przez osoby dorosłe oraz degustację słodkości przygotowaną przez dzieci i młodzież.

Natomiast cenne wskazówki, sprawdzone metody oszczędzania były głównym tematem warsztatów ekonomicznych. Wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się jak racjonalnie gospodarować własnymi i domowymi finansami.

Należy podkreślić, że warsztaty prowadzone były zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Elżbieta Ciochoń

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.03.2019 r.

W dniu 23 marca 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyły się bezpłatne warsztaty zorganizowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej przy udziale Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Gręboszowie. Tematyka warsztatów obejmowała zasady zdrowego żywienia, zajęcia kulinarne (praktyczne) oraz wykład o edukacji ekonomicznej. Zajęcia kulinarne obejmowały część praktyczną, która zakończyła się wspólną degustacją potraw przygotowanych przez osoby dorosłe oraz degustację słodkości przygotowaną przez dzieci i młodzież. Natomiast cenne wskazówki, sprawdzone metody oszczędzania były głównym tematem warsztatów ekonomicznych. Wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się jak racjonalnie gospodarować własnymi i domowymi finansami. Należy podkreślić, że warsztaty prowadzone były zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Zdjęcia z wydarzenia                 Opracowanie: Elżbieta Ciochoń Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.03.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe