Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
4 lutego
temperatura: 2°C
wiatr: 22,1 km/h
opady: 0,1 mm

Spot promujący Fundusze Europejskie w Małopolsce

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach przedsięwzięć promocyjno – informacyjnych podejmuje szereg działań zachęcających odbiorców do poszerzenia wiedzy na temat obecności Funduszy Europejskich w Małopolsce. Jednym z nich jest emisja spotu promującego Fundusze Europejskie, w celu upowszechniania wiedzy o nowym programie operacyjnym oraz możliwościach wsparcia.

Spot opiera się na pokazaniu różnorodności profitów płynących z Funduszy Europejskich w Małopolsce. Przez ukazanie różnych postaci, które na swój sposób chwalą środki europejskie oraz ich pozytywny skutek, spot komunikuje nie tylko profity dla całej populacji Małopolski, ale też ich dostępność i różnorodność – pod jednym hasłem DLA WSZYSTKICH! Pokazuje tym samym to, co jest mocną stroną Małopolski czyli ludzi – oni stanowi o sile regionu. To ich różnorodność, przedsiębiorczość i kreatywność czyni Małopolskę wyjątkową na mapie naszego kraju. Spot przedstawia Małopolskę, która m.in. poprzez Fundusze Europejskie stawia na innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorczość, jest miejscem gdzie liczy się aktywność, współpraca i partnerstwo.

 

Link do spotu:

https://www.youtube.com/watch?v=BknEEDn86PY

 

files/pliki/aktualnosci/2017/03marzec/Spot promujacy Fundusze Europejskie w Malopolsce/1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.03.2017 r.

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach przedsięwzięć promocyjno – informacyjnych podejmuje szereg działań zachęcających odbiorców do poszerzenia wiedzy na temat obecności Funduszy Europejskich w Małopolsce. Jednym z nich jest emisja spotu promującego Fundusze Europejskie, w celu upowszechniania wiedzy o nowym programie operacyjnym oraz możliwościach wsparcia. Spot opiera się na pokazaniu różnorodności profitów płynących z Funduszy Europejskich w Małopolsce. Przez ukazanie różnych postaci, które na swój sposób chwalą środki europejskie oraz ich pozytywny skutek, spot komunikuje nie tylko profity dla całej populacji Małopolski, ale też ich dostępność i różnorodność – pod jednym hasłem DLA WSZYSTKICH! Pokazuje tym samym to, co jest mocną stroną Małopolski czyli ludzi – oni stanowi o sile regionu. To ich różnorodność, przedsiębiorczość i kreatywność czyni Małopolskę wyjątkową na mapie naszego kraju. Spot przedstawia Małopolskę, która m.in. poprzez Fundusze Europejskie stawia na innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorczość, jest miejscem gdzie liczy się aktywność, współpraca i partnerstwo.   Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=BknEEDn86PY                       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.03.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe