Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Spotkanie z Członkiem Zarządu Województwa Małopolskiego

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu dotyczącym najważniejszych spraw dla rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Gręboszów, które odbędzie się 13 października br. o godz. 9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy oraz zapoznania się z nową perspektywą finansową na lata 2014-2020, która daje szansę na rozwój i nowe inwestycje.

Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w dyskusji dotyczącej rolnictwa, obszarów wiejskich oraz bezpośredniego wykorzystania środków europejskich w działaniach na rzecz rozwoju gminy.

 

 

 

Z poważaniem                                                         

dr Stanisław Sorys                                                   

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.10.2014 r.

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu dotyczącym najważniejszych spraw dla rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Gręboszów, które odbędzie się 13 października br. o godz. 9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy oraz zapoznania się z nową perspektywą finansową na lata 2014-2020, która daje szansę na rozwój i nowe inwestycje. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w dyskusji dotyczącej rolnictwa, obszarów wiejskich oraz bezpośredniego wykorzystania środków europejskich w działaniach na rzecz rozwoju gminy.       Z poważaniem                                                          dr Stanisław Sorys                                                    Członek Zarządu Województwa Małopolskiego                             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.10.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe