Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
6 czerwca
temperatura: 20°C
wiatr: 19,0 km/h
opady: 0,7 mm

Statystyczne Badania Ankietowe w 2016 r.

Główny Urząd Statystyczny, zgodnie z programem badan statystycznych statystyki publicznej przeprowadza na terenie całego kraju statystyczne badania ankietowe. Badania realizowane są przy pomocy ankieterów i teleankieterów statystycznych. Za ich organizację i realizacje na terenie województwa małopolskiego odpowiedzialny jest Urząd Statystyczny w Krakowie.

Badania gospodarstw domowych
- Budżety gospodarstw domowych (formularze: BR-01, BR-01a, BR-04, BR-05), w każdym miesiącu roku kalendarzowego;
- Kondycja gospodarstw domowych (formularz KGD), w każdym miesiącu roku kalendarzowego;
- Badanie aktywności ekonomicznej ludności (formularze: ZG, ZD), w każdym miesiącu roku kalendarzowego;
- Uczestnictwo mieszkanców Polski (rezydentów) w podróżach (formularz PKZ), miesiące: styczeń, kwiecień, lipiec, październik;
- Wykorzystanie technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w gospodarstwach domowych (formularze: SSI-10G, SSI-10I), miesiące: kwiecień, maj;
- Osoby młode na rynku pracy (formularz ZD-I), miesiące: kwiecień, maj, czerwiec;
- Europejskie badanie warunków życia ludności (formularze: EU-SILC-G, EU-SILC-I), miesiące: maj, czerwiec, lipiec;
- Uczestnictwo w sporcie i rekreacji ruchowej (formularz DS-52), miesiąc październik;
- Zużycie Paliw i Energii w Gospodarstwach Domowych (formularz E-GD), miesiąc styczeń;
- Badanie pracy niezarobkowej poza gospodarstwem domowym (formularz PNZ), miesiące: styczeń, luty, marzec.

Badania cen
- Ceny towarów i usług konsumpcyjnych oraz niekonsumpcyjnych – realizowane co miesiąc w celowo dobranych punktach sprzedaży detalicznej, zakładach gastronomicznych, bankach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, aptekach, zakładach opieki zdrowotnej, szkołach, przedszkolach, żłobkach, zakładach budowlanych, stacjach benzynowych, jednostkach ubezpieczeniowych i usługowych.
- Ceny w rolnictwie – badanie jest realizowane na formularzu R-CT w każdym miesiącu roku kalendarzowego, na wybranych targowiskach mieszczących sie na terenie województwa małopolskiego.

Badania na granicy
- Ruch pojazdów i osób na granicy Polski z krajami Unii Europejskiej – badanie jest realizowane na formularzach BRG i BRGp, przez cały rok kalendarzowy, na przejściach granicznych w Chyznem i Leluchowie.
- Podróze nierezydentów do Polski – badanie jest realizowane na formularzu PDP na przejściach granicznych (Chyzne, Leluchów i Balice) i w ich otoczeniu przez cały rok kalendarzowy.

Z góry dziękujemy Panstwu za podjęcie współpracy z naszymi ankieterami.
Szczegółowe informacje na temat badań ankietowych realizowanych przez statystykę publiczną można uzyskać w Wydziale Badań Ankietowych Urzędu Statystycznego w Krakowie, pod numerem telefonu 12 565 30 32 lub na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego: www.stat.gov.pl

 

 

 

 files/pliki/aktualnosci/2016/01styczen/Urzad Statystyczny/2.JPG

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.01.2015 r.

Główny Urząd Statystyczny, zgodnie z programem badan statystycznych statystyki publicznej przeprowadza na terenie całego kraju statystyczne badania ankietowe. Badania realizowane są przy pomocy ankieterów i teleankieterów statystycznych. Za ich organizację i realizacje na terenie województwa małopolskiego odpowiedzialny jest Urząd Statystyczny w Krakowie. Badania gospodarstw domowych- Budżety gospodarstw domowych (formularze: BR-01, BR-01a, BR-04, BR-05), w każdym miesiącu roku kalendarzowego;- Kondycja gospodarstw domowych (formularz KGD), w każdym miesiącu roku kalendarzowego;- Badanie aktywności ekonomicznej ludności (formularze: ZG, ZD), w każdym miesiącu roku kalendarzowego;- Uczestnictwo mieszkanców Polski (rezydentów) w podróżach (formularz PKZ), miesiące: styczeń, kwiecień, lipiec, październik;- Wykorzystanie technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w gospodarstwach domowych (formularze: SSI-10G, SSI-10I), miesiące: kwiecień, maj;- Osoby młode na rynku pracy (formularz ZD-I), miesiące: kwiecień, maj, czerwiec;- Europejskie badanie warunków życia ludności (formularze: EU-SILC-G, EU-SILC-I), miesiące: maj, czerwiec, lipiec;- Uczestnictwo w sporcie i rekreacji ruchowej (formularz DS-52), miesiąc październik;- Zużycie Paliw i Energii w Gospodarstwach Domowych (formularz E-GD), miesiąc styczeń;- Badanie pracy niezarobkowej poza gospodarstwem domowym (formularz PNZ), miesiące: styczeń, luty, marzec. Badania cen- Ceny towarów i usług konsumpcyjnych oraz niekonsumpcyjnych – realizowane co miesiąc w celowo dobranych punktach sprzedaży detalicznej, zakładach gastronomicznych, bankach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, aptekach, zakładach opieki zdrowotnej, szkołach, przedszkolach, żłobkach, zakładach budowlanych, stacjach benzynowych, jednostkach ubezpieczeniowych i usługowych.- Ceny w rolnictwie – badanie jest realizowane na formularzu R-CT w każdym miesiącu roku kalendarzowego, na wybranych targowiskach mieszczących sie na terenie województwa małopolskiego. Badania na granicy- Ruch pojazdów i osób na granicy Polski z krajami Unii Europejskiej – badanie jest realizowane na formularzach BRG i BRGp, przez cały rok kalendarzowy, na przejściach granicznych w Chyznem i Leluchowie.- Podróze nierezydentów do Polski – badanie jest realizowane na formularzu PDP na przejściach granicznych (Chyzne, Leluchów i Balice) i w ich otoczeniu przez cały rok kalendarzowy. Z góry dziękujemy Panstwu za podjęcie współpracy z naszymi ankieterami.Szczegółowe informacje na temat badań ankietowych realizowanych przez statystykę publiczną można uzyskać w Wydziale Badań Ankietowych Urzędu Statystycznego w Krakowie, pod numerem telefonu 12 565 30 32 lub na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego: www.stat.gov.pl     Pliki do pobrania Pobierz plik Statystyczne Badania Ankietowe w 2016 r.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.01.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe