Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 15°C
wiatr: 3,6 km/h
opady: 0,0 mm

ŚWIET(L)NE MIASTO KROSNO – 26 LIPCA 2015

To propozycja wakacyjnego, rodzinnego spędzania czasu w Krośnie. „Świet(l)ne Miasto”, realizowane w symboliczną rocznicę rozpalenia lampy naftowej przez Ignacego Łukasiewicza, przypomina o tej niezwykłej dacie w historii regionu i jednocześnie zaprasza do uczenia jej w niekonwencjonalny sposób.

„Świet(l)ne Miasto” to także świet(l)ne atrakcje dla dzieci. Imprezie towarzyszą zabawy, konkursy i tradycyjnie „Świet(l)na Dobranocka” – kino dla najmłodszych organizowane na krośnieńskiej starówce. Gdy zapadnie zmrok, na krośnieńskim bruku podziwiać można świet(l)ne widowisko teatralne prezentowane przez krośnieńskie teatry młodzieżowe.

Podczas tegorocznej edycji zapraszamy także na piknik naukowy Polskiego Radia Rzeszów i audycję Radio Biwak. Zapraszamy – bądźcie z nami! Spotkamy się na Krośnieńskim Rynku!

Więcej informacji w najbliższym czasie na stronie www.krosno.pl i www.rckp.krosno.pl

 

 

files/pliki/aktualnosci/2015/07lipiec/SWIET(L)NE MIASTO KROSNO – 26 LIPCA 2015/1.JPG

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.07.2015 r.

To propozycja wakacyjnego, rodzinnego spędzania czasu w Krośnie. „Świet(l)ne Miasto”, realizowane w symboliczną rocznicę rozpalenia lampy naftowej przez Ignacego Łukasiewicza, przypomina o tej niezwykłej dacie w historii regionu i jednocześnie zaprasza do uczenia jej w niekonwencjonalny sposób. „Świet(l)ne Miasto” to także świet(l)ne atrakcje dla dzieci. Imprezie towarzyszą zabawy, konkursy i tradycyjnie „Świet(l)na Dobranocka” – kino dla najmłodszych organizowane na krośnieńskiej starówce. Gdy zapadnie zmrok, na krośnieńskim bruku podziwiać można świet(l)ne widowisko teatralne prezentowane przez krośnieńskie teatry młodzieżowe. Podczas tegorocznej edycji zapraszamy także na piknik naukowy Polskiego Radia Rzeszów i audycję Radio Biwak. Zapraszamy – bądźcie z nami! Spotkamy się na Krośnieńskim Rynku! Więcej informacji w najbliższym czasie na stronie www.krosno.pl i www.rckp.krosno.pl         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.07.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe