Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
27 września
temperatura: 14°C
wiatr: 8,0 km/h
opady: 0,0 mm

Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania

Warszawa, 23.01.2019

Szanowni Państwo,
MDDP Akademia Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w Projekcie „Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania” realizowanym w ramach projektu konkursowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020.


Do udziału w szkoleniach zapraszamy:
• pracowników publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli (PDN,ODN itp.),
• pracowników publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (PPP),
• pracowników bibliotek pedagogicznych (BP),
• doradców metodycznych,
• indywidualnych specjalistów (np. psycholodzy, pedagodzy, metodycy, nauczyciele, informatycy, programiści, graficy, itp.) i trenerzy świadczący usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze oświaty, posiadający potwierdzoną współpracę, z co najmniej jedną z ww. instytucji systemu wspomagania (BP, PDN,ODN, PPP itp.), bądź deklarujący nawiązanie takiej współpracy, (weryfikacja na podstawie poprawnie wypełnionego załącznika nr 6 do Umowy).


W ramach realizacji projektu każdy uczestnik przystąpi do szkolenia stacjonarnego w wymiarze 70 godzin (3 wyjazdy x 3 dni) oraz 20 godzin e-learningu. Dzięki ich realizacji pracownicy placówek oświatowych podniosą swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie kompleksowego wspomagania pracy szkoły/przedszkola w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych uczniów w procesie edukacji, w konsekwencji 300 szkół/przedszkoli/placówek zostanie objętych profesjonalnym i kompleksowym procesem wspomagania.


Dla osiągnięcia powyższych celów szkolenia prowadzone będą w formie warsztatów przez kompetentnych, praktycznych i doświadczonych trenerów w niedużych, maksymalnie 20 - osobowych grupach.


W związku z trudnościami w rekrutacji wymaganej liczby uczestników oraz o powodzenie realizacji w województwie opolskim Projektu, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań rekrutacyjnych nas jako Partnera Beneficjenta Projektu, działań.
Prosimy zatem o pomoc w upowszechnieniu informacji o Projekcie na stronie internetowej Państwa instytucji oraz przesłanie niniejszego zaproszenia do placówek oświatowych.
Termin realizacji szkoleń jest bardzo krótki i obejmuje okres od stycznia do kwietnia 2019 r.


W załącznikach materiały informacyjne o projekcie:
• Plakat informacyjny
• Zaproszenie do udziału w Projekcie
• Harmonogram zjazdu


Strona projektu:
http://akademiawspomagania2.pl/
Dokumenty rekrutacyjne
http://akademiawspomagania2.pl/do-pobrania/
Regulamin projektu
http://akademiawspomagania2.pl/do-pobrania/


W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Panią Anetą Arażną – Koordynator Projektu tel. 512 249 363, e- mail: biuro@akademiawspomagania2.pl

files/pliki/aktualnosci/2019/01styczen/Szkola Trenerow Procesu Wspomagania/plakat-FB.jpg

files/pliki/aktualnosci/2019/01styczen/Szkola Trenerow Procesu Wspomagania/Zaproszenie_18053_1.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2019/01styczen/Szkola Trenerow Procesu Wspomagania/Harmonogram szkolen_18053_Aktualizacja 25.01_1.jpg

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.01.2019 r.

 

Warszawa, 23.01.2019 Szanowni Państwo,MDDP Akademia Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w Projekcie „Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania” realizowanym w ramach projektu konkursowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020. Do udziału w szkoleniach zapraszamy:• pracowników publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli (PDN,ODN itp.),• pracowników publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (PPP),• pracowników bibliotek pedagogicznych (BP),• doradców metodycznych,• indywidualnych specjalistów (np. psycholodzy, pedagodzy, metodycy, nauczyciele, informatycy, programiści, graficy, itp.) i trenerzy świadczący usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze oświaty, posiadający potwierdzoną współpracę, z co najmniej jedną z ww. instytucji systemu wspomagania (BP, PDN,ODN, PPP itp.), bądź deklarujący nawiązanie takiej współpracy, (weryfikacja na podstawie poprawnie wypełnionego załącznika nr 6 do Umowy). W ramach realizacji projektu każdy uczestnik przystąpi do szkolenia stacjonarnego w wymiarze 70 godzin (3 wyjazdy x 3 dni) oraz 20 godzin e-learningu. Dzięki ich realizacji pracownicy placówek oświatowych podniosą swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie kompleksowego wspomagania pracy szkoły/przedszkola w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych uczniów w procesie edukacji, w konsekwencji 300 szkół/przedszkoli/placówek zostanie objętych profesjonalnym i kompleksowym procesem wspomagania. Dla osiągnięcia powyższych celów szkolenia prowadzone będą w formie warsztatów przez kompetentnych, praktycznych i doświadczonych trenerów w niedużych, maksymalnie 20 - osobowych grupach. W związku z trudnościami w rekrutacji wymaganej liczby uczestników oraz o powodzenie realizacji w województwie opolskim Projektu, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań rekrutacyjnych nas jako Partnera Beneficjenta Projektu, działań.Prosimy zatem o pomoc w upowszechnieniu informacji o Projekcie na stronie internetowej Państwa instytucji oraz przesłanie niniejszego zaproszenia do placówek oświatowych.Termin realizacji szkoleń jest bardzo krótki i obejmuje okres od stycznia do kwietnia 2019 r. W załącznikach materiały informacyjne o projekcie:• Plakat informacyjny• Zaproszenie do udziału w Projekcie• Harmonogram zjazdu Strona projektu:http://akademiawspomagania2.pl/Dokumenty rekrutacyjnehttp://akademiawspomagania2.pl/do-pobrania/Regulamin projektuhttp://akademiawspomagania2.pl/do-pobrania/ W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Panią Anetą Arażną – Koordynator Projektu tel. 512 249 363, e- mail: biuro@akademiawspomagania2.pl           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.01.2019 r.  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe