Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 9,3 km/h
opady: 0,0 mm

Szkolenie dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że będzie organizowane kolejne bezpłatne szkolenie dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej. Szkolenie to jest niezbędne, celem uzyskania odpowiedniego poziomu kwalifikacji a uczestnictwo w nich będzie potwierdzone zaświadczeniem.

Najbliższe szkolenie w tym zakresie odbędzie się w terminie podanym poniżej:

 26 kwietnia 2019 godz.10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Mędrzechowie.

 Zaświadczenia, będą wydawane na podstawie danych z "Karty zgłoszenia na szkolenie" oraz na podstawie listy obecności na szkoleniu. "Karty zgłoszenia" będą również dostępne na sali przez rozpoczęciem szkoleń.

Za wystawienie zaświadczenia pobierana jest opłata skarbowa 17 zł - wpłaty należy dokonać w kasie Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej i jej potwierdzenie dołączyć do karty zgłoszenia.

 

Karta zgłoszenia na szkolenie

 

 

 

 

z up. Powiatowego Lekarz Weterynarii

w Dąbrowie Tarnowskiej

lek. wet. Joanna Gałecka

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.04.2019 r.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że będzie organizowane kolejne bezpłatne szkolenie dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej. Szkolenie to jest niezbędne, celem uzyskania odpowiedniego poziomu kwalifikacji a uczestnictwo w nich będzie potwierdzone zaświadczeniem. Najbliższe szkolenie w tym zakresie odbędzie się w terminie podanym poniżej:  26 kwietnia 2019 godz.10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Mędrzechowie.  Zaświadczenia, będą wydawane na podstawie danych z "Karty zgłoszenia na szkolenie" oraz na podstawie listy obecności na szkoleniu. "Karty zgłoszenia" będą również dostępne na sali przez rozpoczęciem szkoleń. Za wystawienie zaświadczenia pobierana jest opłata skarbowa 17 zł - wpłaty należy dokonać w kasie Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej i jej potwierdzenie dołączyć do karty zgłoszenia.   Karta zgłoszenia na szkolenie   Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia na szkolenie       z up. Powiatowego Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej lek. wet. Joanna Gałecka                 Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.04.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe