Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
8 grudnia
temperatura: 5°C
wiatr: 12,5 km/h
opady: 0,1 mm

Szkolenie dla rolników i Kół Gospodyń Wiejskich (w formie zdalnej)

Szanowni Państwo,

przesyłam w załączniku kartę zgłoszenia do udziału w seminarium powiatowym pod tytułem: Krótkie łańcuchy dostaw w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu

(data i czas w karcie zgłoszenia) w formie zdalnej- webinarium. Należy ją wypełnić, ze szczególnym uwzględnieniem adresu poczty elektronicznej, podpisać, następnie odesłać na (skanem) na adres: anna.morawiec@modr.pl lub morawiecanna@wp.pl

ewentualnie dostarczyć osobiście do biura PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej ul. B. Joselewicza1, 33- 200 Dąbrowa Tarnowska. Otrzymacie Państwo, na podany przez Was na karcie zgłoszenia adres poczty elektronicznej: zaproszenie, link do udziału w seminarium oraz instrukcje w jaki sposób dołączyć do spotkania.

Serdecznie zapraszam do udziału ze względu na ważne i bieżące informacje między innymi dotyczące zdrowej żywności, możliwości sprzedaży i zakupu żywności poprzez internet, oraz aktualnych przepisów z zakresu rejestracji sprzedaży żywności - również przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Informacje zostaną przekazane podczas seminarium przez instytucje państwowe /obszar rolnictwo: między innymi Powiatowy Inspektorat Weterynarii, MODR, ARiMR, Wiorin itd/ funkcjonujące w naszym powiecie.

 

 

Anna Morawiec

Kierownik PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.02.2021 r.

Szanowni Państwo, przesyłam w załączniku kartę zgłoszenia do udziału w seminarium powiatowym pod tytułem: Krótkie łańcuchy dostaw w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu (data i czas w karcie zgłoszenia) w formie zdalnej- webinarium. Należy ją wypełnić, ze szczególnym uwzględnieniem adresu poczty elektronicznej, podpisać, następnie odesłać na (skanem) na adres: anna.morawiec@modr.pl lub morawiecanna@wp.pl ewentualnie dostarczyć osobiście do biura PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej ul. B. Joselewicza1, 33- 200 Dąbrowa Tarnowska. Otrzymacie Państwo, na podany przez Was na karcie zgłoszenia adres poczty elektronicznej: zaproszenie, link do udziału w seminarium oraz instrukcje w jaki sposób dołączyć do spotkania. Serdecznie zapraszam do udziału ze względu na ważne i bieżące informacje między innymi dotyczące zdrowej żywności, możliwości sprzedaży i zakupu żywności poprzez internet, oraz aktualnych przepisów z zakresu rejestracji sprzedaży żywności - również przez Koła Gospodyń Wiejskich. Informacje zostaną przekazane podczas seminarium przez instytucje państwowe /obszar rolnictwo: między innymi Powiatowy Inspektorat Weterynarii, MODR, ARiMR, Wiorin itd/ funkcjonujące w naszym powiecie.     Anna Morawiec Kierownik PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej     Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zglosze nia-seminarium.pdf Pobierz plik Kartaz glosze nia-seminarium.doc                       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.02.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe