Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
6 października
temperatura: 10°C
wiatr: 12,7 km/h
opady: 0,0 mm

Transmisja NA ŻYWO Święta Powiśla na NaszePowisle.pl

Bez wychodzenia z domu będzie można oglądać tegoroczne Święto Powiśla Dąbrowskiego. Na głównej stronie portalu informacyjnego NaszePowisle.pl, znajdzie się transmisja online na żywo w dniu Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych. Transmisja rozpocznie się w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 13:00, ze specjalnie na tę okazję przygotowanego plenerowego studia niedaleko sceny. Każdy będzie mógł zobaczyć przybywający z kościoła pod C.H. Dąbrowiak korowód dożynkowy. W tym czasie, aż do oficjalnego rozpoczęcia oglądający posłucha rozmów jakie przeprowadzone zostaną z gośćmi w studiu. Po oficjalnym rozpoczęciu będziecie mogli zobaczyć prezentacje poszczególnych gmin i powiatu, których stoiska będą znajdowały się na miejscu. Nie zabraknie ośpiewania wieńca i podsumowania artystycznego wszystkich gmin. Zobaczyć będzie można wywiady z przedstawicielami poszczególnych gmin ich ośrodków kultury, organizacji, środowisk. Nadawanie zakończy się podsumowaniem imprezy około godziny 18:30.

Jest to pierwsza w historii tej imprezy transmisja na żywo online. Daje ona możliwość zobaczenia imprezy dla osób, które nie mogą przybyć bezpośrednio pod Dąbrowiak. Jest to również szansa na zobaczenie i posłuchanie o poszczególnych gminach powiatu dąbrowskiego. Zapraszamy również firmy do zareklamowania się w trakcie trwania transmisji.

Transmisje obejrzeć będzie można zarówno na komputerze jak również na wszystkich urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Aktualizacja planu transmisji codziennie na NaszePowisle.pl. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na stronę NaszePowisle.pl do oglądania Święta Powiśla Dąbrowskiego.

Wydawcą transmisji jest NaszePowisle.pl

Nadawcami technicznymi transmisji jest Fokus Studio oraz Kilian Foto Wideo.

 

 

Link do informacji na stronie NaszePowisle.pl

http://naszepowisle.pl/2016/08/22/transmisja-na-zywo-na-naszej-stronie-dozynek-powiatowych-i-targow-gospodarczych/

Link do wydarzenia na facebook’u:

https://www.facebook.com/events/1246343395387890/

 

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/08sierpien/Transmisja NA ZYWO Swieta Powisla na NaszePowisle.pl/oficjalny plakat.jpg

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.08.2016 r.

Bez wychodzenia z domu będzie można oglądać tegoroczne Święto Powiśla Dąbrowskiego. Na głównej stronie portalu informacyjnego NaszePowisle.pl, znajdzie się transmisja online na żywo w dniu Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych. Transmisja rozpocznie się w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 13:00, ze specjalnie na tę okazję przygotowanego plenerowego studia niedaleko sceny. Każdy będzie mógł zobaczyć przybywający z kościoła pod C.H. Dąbrowiak korowód dożynkowy. W tym czasie, aż do oficjalnego rozpoczęcia oglądający posłucha rozmów jakie przeprowadzone zostaną z gośćmi w studiu. Po oficjalnym rozpoczęciu będziecie mogli zobaczyć prezentacje poszczególnych gmin i powiatu, których stoiska będą znajdowały się na miejscu. Nie zabraknie ośpiewania wieńca i podsumowania artystycznego wszystkich gmin. Zobaczyć będzie można wywiady z przedstawicielami poszczególnych gmin ich ośrodków kultury, organizacji, środowisk. Nadawanie zakończy się podsumowaniem imprezy około godziny 18:30. Jest to pierwsza w historii tej imprezy transmisja na żywo online. Daje ona możliwość zobaczenia imprezy dla osób, które nie mogą przybyć bezpośrednio pod Dąbrowiak. Jest to również szansa na zobaczenie i posłuchanie o poszczególnych gminach powiatu dąbrowskiego. Zapraszamy również firmy do zareklamowania się w trakcie trwania transmisji. Transmisje obejrzeć będzie można zarówno na komputerze jak również na wszystkich urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Aktualizacja planu transmisji codziennie na NaszePowisle.pl. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na stronę NaszePowisle.pl do oglądania Święta Powiśla Dąbrowskiego. Wydawcą transmisji jest NaszePowisle.pl Nadawcami technicznymi transmisji jest Fokus Studio oraz Kilian Foto Wideo.     Link do informacji na stronie NaszePowisle.pl http://naszepowisle.pl/2016/08/22/transmisja-na-zywo-na-naszej-stronie-dozynek-powiatowych-i-targow-gospodarczych/ Link do wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/1246343395387890/                   Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.08.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe