Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Trening Smaków 2

Firma EVACO Sp. z o.o. działająca od ponad 22 lat w branży gastronomicznej przygotowała  kontynuację cyklu szkoleń gastronomicznych w ramach projektu „Trening Smaków 2” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do kucharzy oddelegowanych na szkolenia przez pracodawcę z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa małopolskiego, prowadzących działalność gospodarczą związaną z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Program szkoleń obejmujący 72 godziny szkoleniowe prowadzonych przez znakomitych trenerów zapewnia zapoznanie się z nowymi trendami sztuki kulinarnej oraz z nowoczesnym sprzętem gastronomicznym.

W ramach projektu zostaną zrealizowane trzy edycje szkoleń: styczeń - maj, maj - wrzesień, wrzesień - grudzień. Rekrutacja trwa.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela:

Magdalena Stusińska-Krywalska

tel. 514 100 739

e-mail: treningsmakow@evaco.pl

www.trening-smakow2.pl

 

files/pliki/aktualnosci/2013/04kwiecien/Trening Smakow 2/trenig.JPG

Firma EVACO Sp. z o.o. działająca od ponad 22 lat w branży gastronomicznej przygotowała  kontynuację cyklu szkoleń gastronomicznych w ramach projektu „Trening Smaków 2” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do kucharzy oddelegowanych na szkolenia przez pracodawcę z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa małopolskiego, prowadzących działalność gospodarczą związaną z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi. Udział w projekcie jest bezpłatny. Program szkoleń obejmujący 72 godziny szkoleniowe prowadzonych przez znakomitych trenerów zapewnia zapoznanie się z nowymi trendami sztuki kulinarnej oraz z nowoczesnym sprzętem gastronomicznym. W ramach projektu zostaną zrealizowane trzy edycje szkoleń: styczeń - maj, maj - wrzesień, wrzesień - grudzień. Rekrutacja trwa. Szczegółowych informacji o projekcie udziela: Magdalena Stusińska-Krywalska tel. 514 100 739 e-mail: treningsmakow@evaco.pl www.trening-smakow2.pl  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe