Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 3,7 km/h
opady: 0,0 mm

„Tu mówi Polska” w Gręboszowie

W środę, 11 października br. w Gręboszowie odbył się kolejny odcinek programu publicystycznego TVP 1 „Tu mówi Polska”, który poprowadził Adrian Klarenbach. Miejscem spotkania polityków, ekspertów i publiczności była hala sportowa miejscowej szkoły podstawowej, która została zaaranżowana na studio telewizyjne. Program, którego tematem wiodącym było zbliżające się referendum, realizowany był na żywo i rozpoczął się o godzinie 21:10.

W debacie politycznej wzięli udział: Józefa Szczurek – Żelazko (PiS), Robert Telus, minister rolnictwa i rozwoju wsi (PiS), Norbert Kaczmarczyk (Suwerenna Polska-PiS), Aleksander Miszalski (Platforma Obywatelska – KO), Robert Obaz (Nowa Lewica), Marek Sulima (PSL – Trzecia Droga).

Program „Tu mówi Polska” w TVP 1 to jednocześnie okazja do promocji Gręboszowa i całej gminy. To również możliwość zobaczenia realizacji programu telewizyjnego od kuchni i spotkania z politykami różnych opcji politycznych.

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.10.2023 r.

W środę, 11 października br. w Gręboszowie odbył się kolejny odcinek programu publicystycznego TVP 1 „Tu mówi Polska”, który poprowadził Adrian Klarenbach. Miejscem spotkania polityków, ekspertów i publiczności była hala sportowa miejscowej szkoły podstawowej, która została zaaranżowana na studio telewizyjne. Program, którego tematem wiodącym było zbliżające się referendum, realizowany był na żywo i rozpoczął się o godzinie 21:10. W debacie politycznej wzięli udział: Józefa Szczurek – Żelazko (PiS), Robert Telus, minister rolnictwa i rozwoju wsi (PiS), Norbert Kaczmarczyk (Suwerenna Polska-PiS), Aleksander Miszalski (Platforma Obywatelska – KO), Robert Obaz (Nowa Lewica), Marek Sulima (PSL – Trzecia Droga). Program „Tu mówi Polska” w TVP 1 to jednocześnie okazja do promocji Gręboszowa i całej gminy. To również możliwość zobaczenia realizacji programu telewizyjnego od kuchni i spotkania z politykami różnych opcji politycznych.   Zdjęcia z wydarzenia         Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.10.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe