Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 10,1 km/h
opady: 0,0 mm

Turniej szachowy

W środę 18 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbył się Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Szachowe „Szach-Mat” z Radomyśla Wielkiego przy współpracy z dyrekcją szkoły oraz Urzędem Gminy Gręboszów.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia główny turnieju Pan Przemysław Kopacz. W zawodach wzięło udział 64 uczniów z klas I-VIII. Zwycięzcą turnieju wśród chłopców został Szymon Nagórzański, a wśród dziewczyn Barbara Adamczyk. Wszyscy laureaci otrzymali puchary i dyplomy, które wręczyli: w imieniu Wójta Gminy Gręboszów Pan Grzegorz Kilian, Dyrektor Szkoły Podstawowej Pan Jerzy Misterka oraz Prezes Stowarzyszenia „Szach-Mat” Pani Ewelina Kopacz. Uczestnicy zawodów mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności, które zdobyli podczas zajęć pozalekcyjnych nauki gry w szachy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy Państwu Ewelinie i Przemysławowi Kopacz za zaangażowanie i promocję szachów wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Gręboszów.

Zajęcia szachowe organizowane są przez Stowarzyszenie Szachowe „Szach-Mat” z Radomyśla Wielkiego w ramach środków przekazanych przez Gminę Gręboszów na realizacje zadania publicznego pn.: „Szachy w Gminie Gręboszów”.

 

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.05.2023 r.

W środę 18 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbył się Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Szachowe „Szach-Mat” z Radomyśla Wielkiego przy współpracy z dyrekcją szkoły oraz Urzędem Gminy Gręboszów. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia główny turnieju Pan Przemysław Kopacz. W zawodach wzięło udział 64 uczniów z klas I-VIII. Zwycięzcą turnieju wśród chłopców został Szymon Nagórzański, a wśród dziewczyn Barbara Adamczyk. Wszyscy laureaci otrzymali puchary i dyplomy, które wręczyli: w imieniu Wójta Gminy Gręboszów Pan Grzegorz Kilian, Dyrektor Szkoły Podstawowej Pan Jerzy Misterka oraz Prezes Stowarzyszenia „Szach-Mat” Pani Ewelina Kopacz. Uczestnicy zawodów mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności, które zdobyli podczas zajęć pozalekcyjnych nauki gry w szachy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy Państwu Ewelinie i Przemysławowi Kopacz za zaangażowanie i promocję szachów wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Gręboszów. Zajęcia szachowe organizowane są przez Stowarzyszenie Szachowe „Szach-Mat” z Radomyśla Wielkiego w ramach środków przekazanych przez Gminę Gręboszów na realizacje zadania publicznego pn.: „Szachy w Gminie Gręboszów”. Zdjęcia z wydarzenia           Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.05.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe