Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
27 października
temperatura: 5°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO

W środę, 23 stycznia br. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie odbyły się turnieje tenisa stołowego, których celem było zachęcenie do aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz upowszechnianie tenisa stołowego w środowisku wiejskim. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach. W kategorii juniorów (uczniowie gimnazjum) zwyciężył Marcin Banach z Żelichowa, drugie miejsce zajął Wojciech Kochańczyk z Lubiczka, trzecie Michał Zarzycki z Gręboszowa. Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczą okazała się Marcelina Woziwoda z Zalipia,  druga była Justyna Apryasz z Borusowej, trzecia Renata Kozieja z Zapasternicza.

W kategorii seniorów najlepszym zawodnikiem okazał się Damian Wożniak z Woli Żelichowskiej. Kolejne miejsca zajęli: Mariusz Misterka z Ujścia Jezuickiego, Damian Koziara z Woli Gręboszowskiej, Marcin Banach z Żelichowa, Mateusz Koziara z Woli Żelichowskiej i Przemysław Landowski z Biskupic.
W indywidualnych turniejach tenisa stołowego wzięło udział łącznie 21 zawodników i zawodniczek. W każdej kategorii wiekowej zdobywcy miejsc I-III otrzymali puchary, pamiątkowe statuetki i słodycze ufundowane przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

W środę, 23 stycznia br. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gręboszowie odbyły się turnieje tenisa stołowego, których celem było zachęcenie do aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz upowszechnianie tenisa stołowego w środowisku wiejskim. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach. W kategorii juniorów (uczniowie gimnazjum) zwyciężył Marcin Banach z Żelichowa, drugie miejsce zajął Wojciech Kochańczyk z Lubiczka, trzecie Michał Zarzycki z Gręboszowa. Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczą okazała się Marcelina Woziwoda z Zalipia,  druga była Justyna Apryasz z Borusowej, trzecia Renata Kozieja z Zapasternicza.W kategorii seniorów najlepszym zawodnikiem okazał się Damian Wożniak z Woli Żelichowskiej. Kolejne miejsca zajęli: Mariusz Misterka z Ujścia Jezuickiego, Damian Koziara z Woli Gręboszowskiej, Marcin Banach z Żelichowa, Mateusz Koziara z Woli Żelichowskiej i Przemysław Landowski z Biskupic.W indywidualnych turniejach tenisa stołowego wzięło udział łącznie 21 zawodników i zawodniczek. W każdej kategorii wiekowej zdobywcy miejsc I-III otrzymali puchary, pamiątkowe statuetki i słodycze ufundowane przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zdjęcia z wydarzenia
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe