Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

Ty decydujesz, jaka jest Polska

Weź udział w wyborach i referendum ogólnokrajowym w dniu 15 października 2023 r.

Rząd obiecał małym gminom dodatkowe pieniądze za wysoką frekwencję wyborczą. Zgodnie z komunikatem rządu, gminy do 20 tys. mieszkańców, które osiągną największą frekwencję w powiecie, otrzymają milion złotych na budżet obywatelski. Te środki będą mogły być wykorzystane zgodnie z wolą mieszkańców.

 

Lokale wyborcze będą otwarte od 7.00 do 21.00.

 

Jak zagłosować?

Przyjdź do swojego lokalu wyborczego, złóż podpis na spisie wyborców a otrzymasz 3 karty (kartę do głosowania w wyborach do Sejmu RP, Senatu RP oraz kartę referendalną:
1. na karcie do Sejmu głosować możesz tylko na jedną listę kandydatów, postaw znak „x" na karcie w kratce obok nazwiska kandydata z listy na którą chcesz oddać głos.
2. na karcie do Senatu głosować możesz tylko na jednego kandydata, postaw znak "x" na karcie do głosowania obok nazwiska kandydata, na którego chcesz oddać swój głos
3. na karcie referendalnej będziesz miał 4 pytania, przy każdym z pytań zaznacz krzyżykiem jedną z dwóch odpowiedzi: TAK albo NIE.
Pamiętaj, że nie trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania referendalne. Możesz odpowiedzieć na część z nich, np. na jedno, dwa, trzy lub wszystkie cztery pytania. Odpowiedzi będą ważne.
Pamiętaj, że znak „x" to co najmniej dwie linie, które przecinają się w obrębie kratki.

 

 

Ty decydujesz jaka jest Polska

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.10.2023 r.

Weź udział w wyborach i referendum ogólnokrajowym w dniu 15 października 2023 r. Rząd obiecał małym gminom dodatkowe pieniądze za wysoką frekwencję wyborczą. Zgodnie z komunikatem rządu, gminy do 20 tys. mieszkańców, które osiągną największą frekwencję w powiecie, otrzymają milion złotych na budżet obywatelski. Te środki będą mogły być wykorzystane zgodnie z wolą mieszkańców.   Lokale wyborcze będą otwarte od 7.00 do 21.00.   Jak zagłosować?Przyjdź do swojego lokalu wyborczego, złóż podpis na spisie wyborców a otrzymasz 3 karty (kartę do głosowania w wyborach do Sejmu RP, Senatu RP oraz kartę referendalną:1. na karcie do Sejmu głosować możesz tylko na jedną listę kandydatów, postaw znak „x" na karcie w kratce obok nazwiska kandydata z listy na którą chcesz oddać głos.2. na karcie do Senatu głosować możesz tylko na jednego kandydata, postaw znak "x" na karcie do głosowania obok nazwiska kandydata, na którego chcesz oddać swój głos3. na karcie referendalnej będziesz miał 4 pytania, przy każdym z pytań zaznacz krzyżykiem jedną z dwóch odpowiedzi: TAK albo NIE.Pamiętaj, że nie trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania referendalne. Możesz odpowiedzieć na część z nich, np. na jedno, dwa, trzy lub wszystkie cztery pytania. Odpowiedzi będą ważne.Pamiętaj, że znak „x" to co najmniej dwie linie, które przecinają się w obrębie kratki.             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.10.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe