Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
27 listopada
temperatura: 5°C
wiatr: 4,1 km/h
opady: 0,0 mm

Ucz się, pracuj, zarabiaj

Pod takim hasłem do nauki zaprasza Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie. Placówka rozpoczęła nabór na rok szkolny 2017/18. Oferuje m.in. naukę w klasach patronackich Zakładów Mechanicznych w Tarnowie i Fabryki Silników Elektrycznych ATB Tamel w Tarnowie.

Propozycja CKiW OHP w Tarnowie, skierowana jest do młodzieży, w szczególności tej pochodzącej z rodzin biednych i dysfunkcyjnych. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie jest placówką zapewniającą bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie we własnym internacie z całodobową opieką kadry wychowawczej. Placówka wyciąga pomocną dłoń do młodzieży o zmniejszonych szansach życiowych, z niepowodzeniami szkolnymi, niedostosowanej społecznie. To im w pierwszej kolejności stwarza warunki zdobycia wykształcenia i zawodu na statusie pracownika młodocianego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego tarnowskiego Centrum, w wykonaniu naszych uczestników: https://drive.google.com/file/d/0BweeUPrrkmHRaWZwVHRPQ2pwMm8/view

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.03.2017 r.

Pod takim hasłem do nauki zaprasza Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie. Placówka rozpoczęła nabór na rok szkolny 2017/18. Oferuje m.in. naukę w klasach patronackich Zakładów Mechanicznych w Tarnowie i Fabryki Silników Elektrycznych ATB Tamel w Tarnowie. Propozycja CKiW OHP w Tarnowie, skierowana jest do młodzieży, w szczególności tej pochodzącej z rodzin biednych i dysfunkcyjnych. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie jest placówką zapewniającą bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie we własnym internacie z całodobową opieką kadry wychowawczej. Placówka wyciąga pomocną dłoń do młodzieży o zmniejszonych szansach życiowych, z niepowodzeniami szkolnymi, niedostosowanej społecznie. To im w pierwszej kolejności stwarza warunki zdobycia wykształcenia i zawodu na statusie pracownika młodocianego. Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego tarnowskiego Centrum, w wykonaniu naszych uczestników: https://drive.google.com/file/d/0BweeUPrrkmHRaWZwVHRPQ2pwMm8/view       Zdjęcia z wydarzenia               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.03.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe