Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
25 września
temperatura: 14°C
wiatr: 5,8 km/h
opady: 0,0 mm

UDANY FESTYN NA ORLIKU

W niedzielne popołudnie, 7 czerwca br. na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji „Dnia Dziecka”. Organizatorem przedsięwzięcia było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Mimo upalnej pogody (34°C) na festyn licznie przybyły dzieci i młodzież wraz z rodzicami, którzy bardzo aktywnie brali udział w konkursach i zabawach przygotowanych specjalnie na tą okazję przez pracowników GCKiCz. Wśród najciekawszych atrakcji warto wskazać m. in. turniej piłki nożnej młodzików, w którym rywalizowali uczniowie klas IV –VI ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, wspierani dopingiem przez swych rodziców. W tym dniu nikt nie był przegrany, gdyż wszystkie trzy zespoły, biorące udział w turnieju, otrzymały nagrody rzeczowe w postaci słodyczy. Podczas festynu każdy mógł uczestniczyć w szeregu zabaw i konkurencji sprawnościowych, zarówno najmłodsi mieszkańcy naszej gminy jak i ich rodzice, którzy z nie mniejszym zaangażowaniem rywalizowali w najróżniejszych konkurencjach. Nie zabrakło również i słodkich niespodzianek zarówno dla najmłodszych jak i wszystkich, którzy niedzielne popołudnie spędzili na wspólnym festynie. Dodatkową atrakcją, z której bardzo chętnie korzystali szczególnie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, były nieodpłatne zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni.

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.06.2015 r.

W niedzielne popołudnie, 7 czerwca br. na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji „Dnia Dziecka”. Organizatorem przedsięwzięcia było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Mimo upalnej pogody (34°C) na festyn licznie przybyły dzieci i młodzież wraz z rodzicami, którzy bardzo aktywnie brali udział w konkursach i zabawach przygotowanych specjalnie na tą okazję przez pracowników GCKiCz. Wśród najciekawszych atrakcji warto wskazać m. in. turniej piłki nożnej młodzików, w którym rywalizowali uczniowie klas IV –VI ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, wspierani dopingiem przez swych rodziców. W tym dniu nikt nie był przegrany, gdyż wszystkie trzy zespoły, biorące udział w turnieju, otrzymały nagrody rzeczowe w postaci słodyczy. Podczas festynu każdy mógł uczestniczyć w szeregu zabaw i konkurencji sprawnościowych, zarówno najmłodsi mieszkańcy naszej gminy jak i ich rodzice, którzy z nie mniejszym zaangażowaniem rywalizowali w najróżniejszych konkurencjach. Nie zabrakło również i słodkich niespodzianek zarówno dla najmłodszych jak i wszystkich, którzy niedzielne popołudnie spędzili na wspólnym festynie. Dodatkową atrakcją, z której bardzo chętnie korzystali szczególnie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, były nieodpłatne zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni. Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.06.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe