Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
25 września
temperatura: 14°C
wiatr: 5,8 km/h
opady: 0,0 mm

UDANY FESTYN NA ORLIKU

W niedzielne popołudnie, 4 czerwca br. na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Licznie zgromadzeni w tym dniu chłopcy i dziewczęta cieszyli się wieloma atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Wśród najciekawszych warto wskazać turniej piłki nożnej młodzików, w którym rywalizowali uczniowie szkoły podstawowej, wspierani dopingiem przez swych rodziców. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, a kolejność była następująca: pierwsze miejsce FC „Wols” (Kondrat Wytrwał, Damian Karczmarczyk, Paweł Kaczówka, Nikodem Świętek, Kondrat Zieliński, Łukasz Tyrcha, Bartosz Zając), drugie „ Lwy morskie”, trzecie „Wolania” I, czwarte „Wolania” II, piąte FC „Endi”.

Podczas festynu każdy mógł uczestniczyć w różnych  zabawach i konkurencjach sprawnościowych, zarówno najmłodsi mieszkańcy naszej gminy jak i ich rodzice, którzy z nie mniejszym zaangażowaniem rywalizowali w najróżniejszych konkurencjach. Nie zabrakło również i słodkich niespodzianek dla najmłodszych jak i wszystkich, którzy niedzielne popołudnie spędzili na festynie. Prawdziwą frajdą dla dzieci było stoisko z farbkami i kredkami do malowanie twarzy. Dzieciaki cierpliwie ustawiały się w kolejce, by wyjść z nich z barwnymi motylami na buzi, groźnymi piratami czy też maskami w stylu Spidermana. Dodatkową atrakcją były nieodpłatne zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni.

Podczas trwania imprezy wręczone zostały nagrody w konkursie „Bądźmy sobą bez nałogów”. Konkursy i zabawy prowadzili: Monika Kilian, Katarzyna Lizak, Joanna Sobota oraz Wiesław Lizak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.06.2017 r.

W niedzielne popołudnie, 4 czerwca br. na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Licznie zgromadzeni w tym dniu chłopcy i dziewczęta cieszyli się wieloma atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Wśród najciekawszych warto wskazać turniej piłki nożnej młodzików, w którym rywalizowali uczniowie szkoły podstawowej, wspierani dopingiem przez swych rodziców. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, a kolejność była następująca: pierwsze miejsce FC „Wols” (Kondrat Wytrwał, Damian Karczmarczyk, Paweł Kaczówka, Nikodem Świętek, Kondrat Zieliński, Łukasz Tyrcha, Bartosz Zając), drugie „ Lwy morskie”, trzecie „Wolania” I, czwarte „Wolania” II, piąte FC „Endi”. Podczas festynu każdy mógł uczestniczyć w różnych  zabawach i konkurencjach sprawnościowych, zarówno najmłodsi mieszkańcy naszej gminy jak i ich rodzice, którzy z nie mniejszym zaangażowaniem rywalizowali w najróżniejszych konkurencjach. Nie zabrakło również i słodkich niespodzianek dla najmłodszych jak i wszystkich, którzy niedzielne popołudnie spędzili na festynie. Prawdziwą frajdą dla dzieci było stoisko z farbkami i kredkami do malowanie twarzy. Dzieciaki cierpliwie ustawiały się w kolejce, by wyjść z nich z barwnymi motylami na buzi, groźnymi piratami czy też maskami w stylu Spidermana. Dodatkową atrakcją były nieodpłatne zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni. Podczas trwania imprezy wręczone zostały nagrody w konkursie „Bądźmy sobą bez nałogów”. Konkursy i zabawy prowadzili: Monika Kilian, Katarzyna Lizak, Joanna Sobota oraz Wiesław Lizak.     Zdjęcia z wydarzenia               Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.06.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe