Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
12 czerwca
temperatura: 11°C
wiatr: 7,6 km/h
opady: 0,0 mm

UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W czwartek 17 listopada najmłodsze dzieci z przedszkola dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu i zadebiutowały przed zgromadzoną publicznością. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być wesołym, nie grymasić, szanować zabawki. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem.

Do społeczności przedszkolnej przyjęci zostali: Jakub Boroniec, Jan Cabaj, Patryk Dudek, Sebastian Dudek, Igor Dziura, Filip Gierałtowski, Natalia Jedynak, Julia Konieczny, Adam Koziara, Julia Koziara, Klaudia Moryl, Dagmara Mosio, Szymon Nowak, Igor Owsikowski, Szymon Rój, Bartosz Szlichta, Jan Wierzbicki, Zuzanna Wytrwał.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania,  oraz mały słodki upominek.

Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.11.2016 r.

W czwartek 17 listopada najmłodsze dzieci z przedszkola dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu i zadebiutowały przed zgromadzoną publicznością. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być wesołym, nie grymasić, szanować zabawki. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Do społeczności przedszkolnej przyjęci zostali: Jakub Boroniec, Jan Cabaj, Patryk Dudek, Sebastian Dudek, Igor Dziura, Filip Gierałtowski, Natalia Jedynak, Julia Konieczny, Adam Koziara, Julia Koziara, Klaudia Moryl, Dagmara Mosio, Szymon Nowak, Igor Owsikowski, Szymon Rój, Bartosz Szlichta, Jan Wierzbicki, Zuzanna Wytrwał. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania,  oraz mały słodki upominek. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!     Zdjęcia z wydarzenia                       Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.11.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe