Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 11°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Uroczyste ślubowanie w Zespole Szkół

Dnia 23 listopada br. w Zespole Szkół w Gręboszowie odbyła się szczególna uroczystość, w której nowi uczniowie przyjęci zostali w poczet społeczności szkolnej. Uroczystość miała wyjątkowy charakter gdyż w poczet uczniów szkoły zostały włączone dzieci rozpoczynające swoją edukację w klasie pierwszej szkoły podstawowej i młodzież, która w tym roku rozpoczęła naukę w gimnazjum. Zanim jednak złożyli oni uroczyste ślubowanie odbyła się część artystyczna, w której pierwszaki mogły zaprezentować swoje umiejętności, jakie udało się im zdobyć w trakcie prawie trzech miesięcy edukacji w szkole podstawowej. Tym samym cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek, Przewodniczący Rady Gminy Franciszek Dymon oraz dyr. GCKiCz Wiesław Lizak, mieli okazję usłyszeć wiersze i piosenki oraz zobaczyć krótkie układy taneczne w wykonaniu nowych uczniów. Również i młodzież klasy I gimnazjum przedstawiła część artystyczną prezentując swoje zdolności wokalne, taneczne i aktorskie, ze sporą dozą humoru.

Zaraz po części artystycznej odbyło się uroczyste pasowanie. Dzieci i młodzież powtórzyły formułę ślubowania po czym dyrektor placówki Jerzy Misterka tradycyjnie dokonał uroczystego pasowania na ucznia. Dyrektor szkoły i zaproszeni goście skierowali do uczniów krótkie wystąpienia, w których pogratulowali udanych występów jaki przygotowali oraz życzyli wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu swoich umiejętności.

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.11.2015 r.

Dnia 23 listopada br. w Zespole Szkół w Gręboszowie odbyła się szczególna uroczystość, w której nowi uczniowie przyjęci zostali w poczet społeczności szkolnej. Uroczystość miała wyjątkowy charakter gdyż w poczet uczniów szkoły zostały włączone dzieci rozpoczynające swoją edukację w klasie pierwszej szkoły podstawowej i młodzież, która w tym roku rozpoczęła naukę w gimnazjum. Zanim jednak złożyli oni uroczyste ślubowanie odbyła się część artystyczna, w której pierwszaki mogły zaprezentować swoje umiejętności, jakie udało się im zdobyć w trakcie prawie trzech miesięcy edukacji w szkole podstawowej. Tym samym cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek, Przewodniczący Rady Gminy Franciszek Dymon oraz dyr. GCKiCz Wiesław Lizak, mieli okazję usłyszeć wiersze i piosenki oraz zobaczyć krótkie układy taneczne w wykonaniu nowych uczniów. Również i młodzież klasy I gimnazjum przedstawiła część artystyczną prezentując swoje zdolności wokalne, taneczne i aktorskie, ze sporą dozą humoru. Zaraz po części artystycznej odbyło się uroczyste pasowanie. Dzieci i młodzież powtórzyły formułę ślubowania po czym dyrektor placówki Jerzy Misterka tradycyjnie dokonał uroczystego pasowania na ucznia. Dyrektor szkoły i zaproszeni goście skierowali do uczniów krótkie wystąpienia, w których pogratulowali udanych występów jaki przygotowali oraz życzyli wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu swoich umiejętności. Zdjęcia z wydarzenia               Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.11.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe